Traffic Rider Google Play Store’da Yayınlandı

Soner Kara tarafından geçtiğimiz ay App Store'da yayınlanan Traffic Rider şimdi de yaklaşık yarım saat önce Google Play Store'da yayınlandı. PCH Online olarak haberi ilk duyurmanın ve sizlerle paylaşmanın heyecanını da yaşadığımızı belirtmemizde fayda var. Her zaman Türk yapımcıların oyunlarını desteklediğimiz gibi, var olduğumuz sürede desteklemeye devam edeceğiz.

traffic-rider-android
TRAFFIC RIDER GOOGLE PLAY STORE'DA!

App Store'da yayınlandıktan sonra Soner Kara tarafından yapılan açıklamada kısa süre içerisinde Google Play Store'da da yayınlanacağını belirten genç girişimci, sonunda verdiği sözü tutarak Android kullanıcıları için de yayınladı. App Store'da yayınlanan Traffic Rider oyununu sizlere buradan duyurmuştuk. Eğer iOS kullanıcısıysanız oyunu aşağıdaki bağlantıya tıklayarak cihazınıza kurmaya başlayabilirsiniz.

Oyun ilk etap için eski versiyonuna göre çok daha sürükleyici ve zevkli olduğunu söyleyebilirim. Hatta oyunu şuanda indirmeye başlayan 12.kişi olduğumu söylememde fayda var. Toplamda 20'den fazla motorsiklet ile trafikte bir oyana bir bu yana sürükleniyorsunuz. Araçların yanından hızlı geçtiğinizde ise ekstra puanlar kazanarak yeni motorlar açmak için daha fazla altın biriktirmiş oluyorsunuz. Traffic Rider Android için indirmeye aşağıdaki uygulamadan başlayabilirsiniz.

traffic-rider-playstore
TRAFFIC RIDER GOOGLE PLAY STORE İNDİRMEK İÇİN

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz ay yeni uygulama indirme platformumuzu yayına almıştık. Hangi platformu kullanıyorsanız o platformu seçerek tıkladığınızda indirme linkine yönlenerek kurulumunuzu kolayca yapabiliyorsunuz. Dilerseniz lafı fazla uzatmadan Traffic Rider Android Play Store versiyonunu indirmek isteyenleri şöyle alalım;

NOT: Traffic Rider'ın hem iOS hem de Android versiyonlarını aşağıdaki bağlantıya ekliyoruz. Dilediğinize tıklayarak oyunun kurulumunu başlatabilirsiniz.

UYGULAMAYI İNDİR
İlgili Etiketler