Call Of Duty: Modern Warfare 3 İle Seriye Klasik MW 2 Haritaları Gelecek

  Google News

Call Of Duty: Modern Warfare 3 ile seriye klasik Modern Warfare 2’nin haritaları gelecek. Activision’un geçtiğimiz günlerde duyurduğu Call Of Duty: Modern Warfare 3 bir çok insanı heyecanlandırmıştı. Call Of Duty: Modern Warfare 3 fragmanında şirket, klasik seriden bir düşman olan Makarov’u göstermişti ve bu heyecanı daha da arttırmıştı. Bunun yanı sıra şirket, bir fragmanda da No Russian sekansını kısaca gösteren bir fragman yayınlamıştı.

No Russian bölümü klasik Modern Warfare 2’nin çıktığı yılda büyük tepkiler toplamış ve çokça popüler olmuştu. Şirket,  hem tepki toplayan hem de popüler olan sekansı bu yüzden Modern Warfare 3’e tekrar getirecek diyebiliriz. Modern Warfare 3 hakkında ilginç bir bilgi daha biliyoruz. Bu bilgi ise Modern Warfare 3 ile birlikte seriye Klasik Modern Warfare 2’nin haritalarının geleceği oluyor.

Modern Warfare 3 ile Birlikte Seriye Klasik Modern Warfare 2’nin Haritaları Mı Gelecek ?

Söylentilere göre Activision’un duyurduğu yeni Modern Warfare oyunu olan Modern Warfare 3 ile birlikte seriye Klasik 2009’da çıkan Modern Warfare 2’nin haritaları gelecek. Bunun yanı sıra oyuna Zombi modunun geleceği de bu söylentiyle birlikte geliyor. Bu söylentinin çıkış yeri ise çok şaşırtıcı oluyor. Bir Call Of Duty hayranı, Modern Warfare 3’ün fragmanında gözüken numaraya “Zombies” şeklinde bir mesaj atıyor. Sonrasında ise kullanıcıya bir cevap geliyor. Bu cevap kullanıcının mesaj attığı numaradan geliyor. Bu numara kullancıya Zombi emojisi ve bir ses kaydı atıyor. Eğer söylenti doğru ise içinde Zombi modu bulunan ilk Modern Warfare oyunu Modern Warfare 3 olacak.

Ayrıca bir Call Of Duty hayranı da Klasik Modern Warfare 2 haritalarının bu oyunda da olup olmayacağını öğrenmek için bu numarayı kullandı. Bu kullanıcı ise Modern Warfare 2 haritalarının ismini mesaj olarak attı. Sonrasında ise numara, kullanıcıya Klasik Modern Warfare 2 de bulunan haritaların isimleri ve bir harita emojisi geldi. Yani bu da bir nevi bu söylentiler için bir ipucu oldu.

Call Of Duty: Modern Warfare 3, 10 Kasım’da çıkış yapacak.

Yazar Hakkında

Çağrı Yavan

Merhaba, ben Çağrı Yavan. Teknoloji ve oyun dünyasına meraklı bir yazarım. PC Hocası'nda, oyunlar ve teknoloji ile ilgili haberleri takip ediyor, okuyuculara bu alandaki yenilikleri aktarmak için çalışıyorum. Oyunları ve teknolojiyi sevmek, takip etmek ve paylaşmak benim için bir tutku.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video