Call Of Duty

Call Of Duty Serisi için Dev Zam! Yeni Fiyatlar Nasıl?

  Google News

Dolar kurunun değişmesiyle beraber oyun fiyatlarına zam gelmesini bekleniyorduk. Hatta kademe kademe zamların da gelmeye başladığını gördük. Steam fiyatları değişen ve ne yazık ki zamlanan oyun serilerinden birisi de Call Of Duty oldu. Popüler oyun serisinin Steam fiyatları artık uygun bir aralıkta değil.

Ne yazık ki fiyatlar ciddi şekilde yükseldi. Üstelik zamlar tek bir oyunda da geçerli değil. Bahsettiğimiz gibi serinin birçok oyunu bu durumdan etkilendi.

Call Of Duty Serisinin Steam Fiyatları Nasıl Değişti?

Seri için gelen zamlar sonrasında yeni fiyatları hemen aşağı ekliyor olacağız. Aşağı eklediğimiz fiyatların dışında çeşitli paketler ve ek içerikler için de zamlar olduğunu belirtelim.

  • 2011 Call Of Duty MW3 Bundle – 139 TL’den 2.339 TL’ye kadar çıktı.
  • Call of Duty WWII – 209 TL iken 1.559 TL’ye yükseldi.
  • Call of Duty Black Ops II – 115 TL yerine 1.559 TL’ye yükseldi.
  • Call Of Duty 4 Modern Warfare Standart Edition – 999 TL yerine 1559,99 TL’ye yükseldi
  • Call Of Duty WWII Digital Deluxe – 349 TL yerine 2599 TL’ye yükseldi

Call Of Duty

Dikkat çeken fiyat değişiklikleri böyle. Tabii ki zamlar sadece Call Of Duty serisi ile sınırlı kalacak demek yanlış olur. Zira Steam oyun fiyatlarında kademeli olarak zamlar devam ediyor. Bundan sonraki aşamada nasıl fiyatlarla karşılaşacağız zaman gösterecek.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video