reklam
Ana SayfaOyunCall of Duty: Warzone oyuncuları devasa bir sırrı çözmeye çalışıyor

Call of Duty: Warzone oyuncuları devasa bir sırrı çözmeye çalışıyor

Call of Duty: Modern Warfare‘in yeni battle royale modu olan Warzone geçenlerde çıkış yaptı. Ancak oyuncular, battle royale oyununun haritasındaki, gizemli sığınaklar, telefonlar ve derinliklerine gizlenmiş bilgisayarlar da dahil olmak üzere bazı şaşırtıcı bulgular bildiriyorlar.

Warzone topluluğu, şu ana kadar oyunun muazzam haritasında (eski ve yeni birden fazla CoD haritasından oluşan) karşılaşılan çeşitli sırlar üzerinde çalışıyor. YouTuber Drift0r, bir tür askeri görünümlü küçük bir binanın bodrumunda, haritanın stadyumunun doğusunda bulunan gizli sığınaklarla ilgili bir video yayınladı. Kilitli kapının yanında, etkileşimde bulunmanızı isteyen bir tuş takımı var ancak bunu yaptığınızda yanıt vermiyor gibi görünüyor.

Human Fall Flat 26 Haziran Tarihinde Mobil Platform İçin Geliyor

YouTuber, haritanın başka yerlerinde benzer tuş takımları ve cevaplayabileceğiniz telefonlar olduğunu da söylüyor. Bunların bir çeşit sır oluşturduğu ve sığınakların açılmasını sağlayacak bir çözüm olabileceği oldukça açık görünüyor – ancak oyuncular henüz bunu başaramadı.

Oyun bu sırları daha da ilgi çekici hale getirmek için, oyunun kapsamlı harita tabanlı kılavuzu, sığınakları bulmanıza yardım ediyor ancak neredeyse tüm bilgiler sansürlü şekilde. Öte yandan, geliştirici Infinity Ward gelecekteki bir etkinliğe işaret ediyor olabilir. Belki de bu yüzden henüz açılamıyor. Görünüşe göre sadece bekleyip görmek zorundayız.

Etiketler

Yazar Hakkında

Efekan Yanık

Efekan Yanık

Oyuncu, teknoloji aşığı, öğrenci, part-time süper kahraman.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement