PC HocasıOyunChivalry 2 Haziran Ayında PC ve Konsollara Geliyor

Chivalry 2 Haziran Ayında PC ve Konsollara Geliyor

 

Chivalry: Medieval Warfare, 2010’lu yılların başında en popüler çok oyunculu PC oyunlarından birisiydi. Stüdyo, For Honor ve diğer modern çok oyunculu savaş oyunlarıyla rekabet etmek için büyük bir devam oyunu üzerinde çalışıyor. Chivalry 2‘nin çıkış tarihi geçen yıl 2021’e ertelenmişti. Ancak, oyunun yeni bir çıkış tarihi duyurulduğu için artık ertelenmeyecek gibi görünüyor.

Torn Banner Studios, bu hafta Chivalry 2’nin 8 Haziran 2021 tarihinde piyasaya sürüleceğini duyurdu. Bu çıkış tarihi PC, Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4 ve PlayStation 5 dahil bütün platformlar için geçerli kılındı.

Çıkış tarihi dün gece Epic Games Showcase kapsamında duyuruldu. Bu durum da Chivalry 2’nin, PC tarafında Epic Games Store’a özel olacağını gösteriyor. Oyunu erken oynamak istiyorsanız PC üzerinden bunu gerçekleştirebilirsiniz. Epic Games Store‘dan ön sipariş vererek oyunun, 26-29 Mart tarihleri arasında beta sürümünü oynayabiliyorsunuz. Bu süre içerisinde stüdyo, konsollar ve PC arasındaki çapraz platform desteğini test ediyor.

Yazar Hakkında

Osman Baytekin

Osman Baytekin

Bilinçli bir oyuncu olma yolunda ilerleyen, oyun meraklısı, bir PC Hocası editörü.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video