PC HocasıOyunCloudpunk’dan City of Ghosts DLC’si Duyuruldu

Cloudpunk’dan City of Ghosts DLC’si Duyuruldu

 

Geliştirici Ion Lands, yeni bir “devam filmi” DLC olan City of Ghosts‘ta muhteşem Blade Runner benzeri dağıtım gerilimi,

Cloudpunk‘ın neonlarla kaplı sokaklarına geri dönüyor.

City of Ghosts, güvenilir uçan HOVA’sında çarpıcı açık dünya metropolü Nivalis’in etrafında dolaşırken kahramanı Rania’nın ardından bir kez daha ana oyunun doğrudan devamı niteliğindeki ikinci, tamamen seslendirilmiş bir hikaye sunuyor. Ana oyunun hikayesini devam ettirecek ve bir devam oyunu değerinde içeriğe sahip olacak.

Çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Kumarbaz ve içki avcısı Hayse’nin kendi para sorunları varken, Rania eski borçlar için, sonunda “cinayete meyilli, kimerik bir siborg” tarafından kovalanırken, iki karakterin hikayeleri kesişir.

Ion Lands, “Rania, devasa teslimat şirketi Curzona’nın istenmeyen ilgisini çekerken, yapay zekaya tapan fanatiklerin oluşturduğu gizli bir topluluktan da kaçmak zorunda. Borç Birliği nihayet onu bulduğunda gecesi daha da kötüleşiyor ve Rania kendini buluyor” diyor.

Ion Lands geçen yıl piyasaya sürülmesinden bu yana Cloudpunk‘ı genişletmeye ve iyileştirmeye devam etti. Tam gaz geliştirmeye ve yenilik eklemeye devam ediyorlar.

Duyuru video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/cloudpunkdan-city-of-ghosts-dlcsi-duyuruldu-111259/ linkinden 16.10.2021 09:10:17 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad