PC HocasıOyunThe Elder Scrolls Online, Haziran Ayında Xbox Series X / S ve PS5 Geliştirmelerini Alıyor

The Elder Scrolls Online, Haziran Ayında Xbox Series X / S ve PS5 Geliştirmelerini Alıyor

  arctis 7+

The Elder Scrolls Online: Console Enhanced, 8 Haziran 2021 tarihinde Xbox Series X, Xbox Series S ve PlayStation 5 için piyasaya sürülüyor. Beklenildiği gibi yükseltme, Xbox One ya da PlayStation 4’te oyuna zaten sahip olanlar için ücretsiz oluyor.

Elder Scrolls Online‘ın yeni sürümü, saniyede 60 kare performans modu ve 4K / 30FPS aslına uygunluk modu içeriyor. Doğrudan görsel yükseltmelere gelecek olursak ise, yeni sürümde iki kat daha fazla çizim mesafesinin yanı sıra gelişmiş yansımalar, gölgeler, alan derinliği, ortam tıkanması ve ekran alanı küresel aydınlatması bekleyebiliriz.

Yeni sürüm aynı zamanda daha iyi kenar yumuşatma ve daha yüksek çözünürlüklü dokulara sahip oluyor ve bu da oyunu her yönden iyi bir yükseltme haline getiriyor. Yeni sürüm, bu yılki ‘Gates of Oblivion‘ hikayesi için planlanan DLC’lerden biri olan Blackwood Chapter’ın lansmanından sadece bir hafta sonra geldi. Blackwood, 1 Haziran’da geliyor ve oyunculara aralarından seçim yapabilecekleri iki yeni NPC takipçisi sunan yeni bir yoldaş sistemini getiriyor.

Yazar Hakkında

Osman Baytekin

Bilinçli bir oyuncu olma yolunda ilerleyen, oyun meraklısı, bir PC Hocası editörü.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad

Banner