reklam
PC HocasıSosyal MedyaWhatsAppÇoğu uygulamaya gelen koyu mod özelliği şimdi WhatsApp Web’de!

Çoğu uygulamaya gelen koyu mod özelliği şimdi WhatsApp Web’de!

Uzun zaman önce WhatsApp‘ın mobil versiyonu için gelen koyu mod özelliği şimdi WhatsApp Web için geldi. Çoğu uygulamada görmeye alıştığımız koyu mod özelliği günden güne başka uygulamalara da gelmeye devam ediyor.

Koyu mod özelliği tüm kullanıcılar için aktif edildi!

Koyu modu aktifleştirmek için WhatsApp Web üzerinden ayarlar bölümüne gireceksiniz ve ardından temalar bölümünü açıp oradan dilediğiniz modu seçebilirsiniz. Dilediğiniz modu seçebilirsiniz dediğime bakmayın sadece koyu mod ve açık mod seçenekleri mevcut.

Tabii bu özellik şu anda sadece tarayıcı üzerinde aktifleştirildi. Windows uygulaması için herhangi bir değişiklik söz konusu değil. Yakın zamanda bu değişikliğin Windows uygulaması için de getirileceği aşikâr.

Koronavirüs ile ilgili Doğru Bilgileri WhatsApp'taki WHO Botundan Öğreneceksiniz!

WhatsApp‘ın mobil versiyonu için birkaç hafta sonra gelecek güncelleme ile QR kod sayesinde arkadaş ekleyebileceğiz, hareketli stickerler kullanabileceğiz ve görüntülü konuşma esnasında dilediğimiz kişinin görüntüsü tam ekran yapabileceğiz.

Bazı uygulamalarda QR kod ile bu tür kolaylıklar olabiliyor. WhatsApp için böyle bir eklentinin getirilmesi bence çok güzel olacak. Bakalım güncelleme geldiğinde kullanıcılar ne gibi tepki verecekler.

Yazar Hakkında

Arif Acar

Arif Acar

Basketbol aşığı, amatör tenis oyuncusu ve ortalama düzeyde bir video oyuncusu.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement