Cooler Master Adreslenebilir Fan Serisini MasterFan MF120R/MF140R Duyurdu!

Cooler Master, MasterFan 120mm ve MasterFan 140mm Adreslenebilir RGB fanlarını piyasaya sundu. Kullanıcılar artık kasalarını ve sıvı soğutucularını yeni Adreslenebilir fanlar ile yükseltebilirler. Her fan sekiz ayarlanabilir LED'e sahiptir ve MasterPlus + yazılımı kullanılarak özelleştirilebilir. Bu fanlar, 10 ön ayar arasında geçiş yapabilen küçük bir RGB denetleyiciye sahiptir. Adreslenebilir RGB, yeni bir aydınlatma yoludur. Giriş standart 4 pinli RGB yerine 3 pinli bir bağlantı kullanıyor. 

Kendi Görsel Deneyiminizi Oluşturun

MasterFan ARGB fan seti en iyi görsel deneyimi yaşatma seçeneğini sunar. MasterPlus + yazılımını kullanarak özel aydınlatma yapabilirsiniz. Light Maker özelliğimizi kullanarak özel ışıklandırma gösterisi oluşturabilir ve ayrı ayrı sekiz LED ışığı programlayabilirsiniz. Seçim özgürlüğü size ait.

İyi Görünüm, İyi Performans

Kullanıcının ihtiyacını karşılayan ürünleri getirmeye kendini adamış Cooler Master ile sisteminizi en iyi şekilde inşa edin ve tasarlayın. MasterFan sessizliği ve görüntüsü ile sisteminizi harika görünmesini sağlayacak.

Kendi Yöntemin ile Kontrol Et:

Adreslenebilir RGB aydınlatmayı kontrol etmenin iki yolu var. ARGB uyumlu anakart veya fanlar ile birlikte gelen RGB kontrol cihazı ile aydınlatma seçeneklerinizi kontrol edebilirsiniz. Ön ayar yapmak, hız ayarı yapmak ve aydınlatmayı özelleştirmek için MasterPlus+ yazılımını kullanabilirsiniz.

Anakart Uyumluluğu:

ASUS AURA SYNC Anakartlar ROG Maximus X Formula, Code, Hero (Wi-Fi AC), Hero
ROG Strix Z370-E Gaming, Z370-F Gaming, Z370-I Gaming, X299-XE Gaming,
X299-E Gaming, X399-E Gaming, X370-I Gaming
ROG Zenith Extreme, Crosshair VI Extreme
Rampage VI Extreme, Prime X299-Deluxe
MSI Anakartlar Z370 Godlike Gaming, Gaming Pro Carbon AC, Gaming Pro Carbon
Z370I Gaming Pro Carbon AC
ASRock Mayıs ayında başlatılıacak

Cooler Master Master Fan ARGB serisi çok yakında Türkiye’de ki bayilerde yerine alacak.

İlgili Etiketler