Cooler Master MasterBox MB530P Modelini Tanıttı

Cooler Master MasterBox MB530 modelini duyuruyor. Kutu içeriğinde bulunan ARGB ışıklandırmayı göstermeniz için 3 adet temperli cam panel ile geliyor.

MB serisini oluşturan toplam 4 model var; MasterBox MB510L (karbon), MB511 (mesh), MB520 (DarkMirror) ve yeni çıkan MB530P (temperli cam). MB serisi farklı stiller için farklı seçenekler sunuyor. Dizilişe göre en son sunulan model MB530P, en yüksek özelliklere sahip.

 

 

Modelin 3 farklı panelinde temperli cam kullanılıyor. Sol yan panel, sistem konfigurasyonunu gösterirken sağ yan panel ise anakartın arkasında bulunan panel ve kablo yönetimini göstermek için kullanılabilir.

Anakartın arkasında ki yan panelde , güç kaynağının açık tarafını gizlemek için panelin alt yarısında bir petek deseni bulunmaktadır. Diğer özellikler şunlardır;

  • 3 Temperli Cam Panel – Ön ve yan panel, ön fanların ve sistem konfigürasyonunun net bir görünümünü sunar; anakartın arkasındaki panel ise PSU'nun açık tarafını gizlemek için desenli temperli camdır.
  • Adreslenebilir RGB Fanlar – Ön panelin arkasındaki üç adet önceden takılmış 120mm adreslenebilir RGB fanı bulunur.
  • ARGB Aydınlatma – ARGB kablosunu I/O panelinden gelen 2 ila 3 ARGB ayırıcıya bağlayarak güç düğmesi ve fanlar üzerindeki adreslenebilir RGB aydınlatmasını senkronize edin. Kapsamlı bir aydınlatma sistemi için ASUS, Gigabyte, MSI ve ASRock anakartlar ile uyumludur.
  • 6 Fan ve Sıvı Soğutma Desteği – Altı adet 120mm fan ve ön, üst ve arka su soğutma desteği, performanstan ödün vermenize gerek kalmamasını sağlar.
  • Kablo Kapağı ve Yönlendirme Alanı – Bir PSU kılıfı, kablo kapağı ve anakartın arkasındaki 18 ~ 25 mm genişliğinde alan, sistem yapılandırmalarını temiz tutmaya yönelik seçenekler sunuyor.
İlgili Etiketler