PC HocasıDonanımCoolerMaster MasterLiquid Pro 280 AIO Ön İncelemesi

CoolerMaster MasterLiquid Pro 280 AIO Ön İncelemesi

   

CoolerMaster 2017’nin ilk çeyreğinde piyasaya sürmüş olduğu 280 mm‘lik radyatörü pazardaki yerini hızla almaya devam ederken, 280 mm AIO‘lar ile kıyasla 240 mm’lik AIO’ların daha bir tatlı olduğunun altını çizelim. Neden diyecek olursanız detaylara yakından göz atınca daha net anlayacağız.

Yeni CM MasterLiquid Pro 280 Neler Sunuyor ?

Her ne kadar 280’ler daha iyi bir performans bizlere sunuyor olsa da, 240 mm’lik modellerde olduğu gibi pek çok modele uyum sorunu yaşanabiliyor. Bu nedenle 240 mm’lik modeller her zaman daha popüler olmuştur. CoolerMaster MasterLiquid Pro 280 radyatör tasarımı ile de dikkat çekerken, aydınlatmalı ve iki katmanlı bir pompa gövdesi bizleri karşılıyor.

Kasanın içerisinde zaten aydınlatmanın ne kadar güzel göründüğünü hepimiz biliyoruz. Hatta pek çok kullanıcının RGB aydınlatmalar hayali. Model bizlere sessiz çalışmanın yanı sıra, minimum 650 maksimum 2200 RPM hızda dönüş sağlıyor.

Henüz piyasada çok taze olan CoolerMaster MasterLiquid Pro 280 radyatör modeli gün geçtikçe kullanıcılar tarafından tercih edilecektir. Zira radyatörün sesi bile bazen kafamızı ütüleyebiliyor biliyorsunuz. O yüzden soğutma tercihlerinde CM piyasadaki lider firmalardan bir tanesi.

Teknik Özellikler

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/coolermaster-masterliquid-pro-280-aio-inceleme-21864/ linkinden 25.01.2022 02:01:12 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner