reklam
PC HocasıOyunCrysis Remastered İçin 1.1.0. Güncellemesi Yayınlandı

Crysis Remastered İçin 1.1.0. Güncellemesi Yayınlandı

Crysis Remastered, yakın zamanda 1.1.0 sürümüne güncellendi. Crysis’in resmi Twitter hesabında “Geri bildirimlerinizi dinledik ve ilk büyük değişikliklerimizi, yeni eklentilerimizi ve hata düzeltmelerimizi Crysis Remastered‘a sunmaktan mutluluk duyuyoruz.” gönderisini görmüştük.Crysis Remastered‘a yeni güncelleme ile eklenen değişiklikler arasında orijinal versiyondaki çeşitli özelliklerin eski haline döndürülmesi de yer alıyor. Bunlardan bazıları; eğilme, el bombaları için hızlı fırlatma butonu ve Klasik Nanosuit kontrolleri. Oyun içerisinde hala oyunu hızlı kaydetme özelliği olmasa da bir sonraki güncellemelerde bu güncelleme de gelecek gibi duruyor.

Ray Tracing’in sebep olduğu performansta düşüşler giderilerek performans konusunda iyileştirmeler yapıldı ve artık grafik ayarlarından “Can It Run Crysis” seçeneğini seçtiğinizde bu ayarın performans açısından ne kadar büyük bir fark yaratacağını fark etmeniz için oyun size bir uyarı ekranı gösteriyor.

Ever Forward'dan Çıkış Tarihi ve Detaylar Geldi

Crysis Remastered için yapılan güncellemenin tüm ayrıntıları oyunun resmi subredditinde mevcut. Önemli güncellemelerden bazıları:

  • HDR’ın gün ışığı seviyelerinde renklerin çok parlak, doğal olmayan ve yapay görünmesine neden olduğu bir sorun düzeltildi.
  • Bazı anlarda meydana gelen çökme sorunu düzeltildi.
  • Yeni oyuna başladıktan sonra ara sahnelerde meydana gelen nadir bir çökme sorunu düzeltildi.
  • “Doku Kalitesi” “düşük” olarak ayarlandığında ortam nesnelerinde görünen “Beni Değiştir” dokuları düzeltildi.
  • Oyunun sonuna kadar sonsuz bir statik sesin duyulmasına neden olan bir hata düzeltildi. (Fleet – Reckoning).
  • Oyuncu ara sahneler sırasında aktif pencereyi değiştirdiğinde SFX ve müziğin animasyonların gerisinde kalmasına neden olan bir sorun düzeltildi.

AD

Advertisement