reklam
PC HocasıOyunMafia Trilogy, Steam ve Epic Games üzerinde yerini aldı!

Mafia Trilogy, Steam ve Epic Games üzerinde yerini aldı!

Dün itibarıyla çıkışını gerçekleştiren Mafia Trilogy paketinde Mafia: Definitive Edition, Mafia II: Definitive Edition, Mafia III: Definitive Edition oyunları yer alıyor. Geçtiğimiz aylarda bu paketin çıkacağına dair bir haber yayınlamıştık. Şimdi ise bu paket çıkışını gerçekleştirdi.

Mafia Trilogy’nin fiyatı 374 TL!

Steam ve Epic Games üzerinde yer alan oyunların tekli fiyatları şu şekilde:

  • Mafia: Definitive Edition – 259,00 TL (Steam ve Epic Games fiyatı)
  • Mafia II: Definitive Edition – 199,00 TL (Steam fiyatı) – 49,00 TL (Epic Games fiyatı)
  • Mafia III: Definitive Edition – 199,00 TL (Steam fiyatı) – 49,00 TL (Epic Games fiyatı)

Mafia: Definitive Edition haricinde diğer iki oyunun Steam üzerindeki fiyatıyla Epic Games üzerindeki fiyatı arasında bir hayli fark var. Epic Games üzerinde iki oyunun da 49,00 TL olduğunu görürken Steam üzerinde bu ikilinin ayrı ayrı 199,00 TL’den satışa sunulduğunu görüyoruz.

Gerçekten büyük bir fiyat farkı ortada lakin Mafia Trilogy paketi iki platformda da aynı fiyattan satışa çıkmış. Paketi satın alacaklar için pek bir fark olmasa da tekli satın alımlarda gerçekten büyük bir fark ortaya çıkıyor.

24 TL değerindeki oyun Steam'de kısa süreli ücretsiz!

Remastered olarak da nitelendirebileceğimiz bu üçleme ilk çıkış yaptıkları zamanlarda oyun piyasasında kendisinden söz ettirmişti. Oyunlarda Türkçe arayüz ve altyazı desteği ne yazık ki bulunmuyor lakin bir şekilde bu problemin üstesinden gelinebiliyor.

Mafia II: Definitive Edition ve Mafia III: Definitive Edition, 19 Mayıs tarihinde çıkışını gerçekleştirmişti lakin Mafia: Definitive Edition ve Mafia Trilogy paketi çıkışını henüz gerçekleştirmemişti.

Mafia II: Definitive Edition ve Mafia III: Definitive Edition ikilisi çıkışlarından bu yana aldığı yorumlar bir hayli karışık. Mafia III ilk çıkış yaptığında zaten bir hayli kötü yorumlara tabi tutulmuştu ardından Definitive Edition’ı çıkınca yine kötü yorumlara tabi tutuldu. Bunun en büyük sebebi ise oyunun sürekli tek bir olay üzerinden gitmesi ve bunun gibi olaylardan kaynaklanıyor.

Bu durum Mafia: Definitive Edition‘ın başına gelmeyecek gibi çünkü oyun dün çıkış yapmasına rağmen 3.000’e yakın yoruma sahip oldu ve bu yorumların çoğu çok olumlu. Muhtemelen Mafia: Definitive Edition odak noktası oldu ve bunun sonucunda ise oyunculara güzel bir oyun sunulmuş oldu.

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement