CS:GO Prime ücretleri

CS:GO Yine Zamlandı! Yeni Fiyatlar Nasıl?

  Google News

CS:GO Prime ücretleri için 1 ay kadar önce bir zam gelmişti. Değişen kurla beraber güncellenen fiyatların, artmaya devam etmesi de bekleniyordu. Beklendiği gibi oldu ve aradan çok uzun bir zaman geçmeden ikinci zam haberi geldi.

Geçen aydan sonra gelen zamların fiyatları ne kadar değiştirdiğine bakalım ve eski ile yeni fiyatları karşılaştıralım.

CS:GO Prime Fiyatları Ne Kadar Değişti?

İlk zamdan hemen önce Prime için fiyat 249 TL seviyesindeydi. Geçen ay gelen zam sonrasında fiyat 275 TL olarak değişmişti.

Gelen zamlardan sonra şu an geçerli yeni fiyat ise 355 TL olarak açıklandı. Zam oranına baktığımız zaman %30 seviyesinde bir zam geldiğini görüyoruz.

CS:GO Prime ücretleri

Zam bekleniyordu ama bu seviyede bir zam beklemediğimizi de hatırlatalım. Oyunun bundan sonraki dönem için fiyatlarda nasıl bir değişiklik olacak bilemiyoruz ama CS GO 2 gelmeden, Prime fiyatlarındaki yükseliş trendi devam edecek gibi bir izlenim olduğunu söyleyebiliriz.

Zira her ne kadar Prime fiyatları artıyor olsa da oyuna ilgi de aynı oranda artmaya devam ediyor. Güncellenmiş olan yapımın duyurulması, işleri biraz daha değiştirdi.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

5 Yorum

    • Yurtdisindaki fiyat hep ayni 15$. bizde steam kurundaki degisimle yükseliyor. Yani yurtdisindaki hileli kansızları etkilemiyor eleman işte çalıştığının 1 saatlik ücretiyle yeni hesap alıp devam ediyor. Türk hilelileri büyük ölçude etkileyecektir tabi.

  • Cs go 15 dolara satılan bir oyun. O yüzden oyuna global anlamda zam yok. Kur artarsa fiyatı artar azalırsa da düşer. Çok basit bir matematik yarın kur 30 olursa oyun 450 TL olur. Aslında beklenmeyen bir fiyat değil haberi görmesem sorsalar zam gelmiş cs kaç TL oldu diye sorsalar kuru 15 ile çarpar bulurdum yaklaşık olarak.

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video