PC HocasıHaberlerCyber Warrior Akıncılar, Anonymous’a Göz Dağı Verdi

Cyber Warrior Akıncılar, Anonymous’a Göz Dağı Verdi

 

Cyber Warrior TİM olarak bilinen Akıncılar Hack grubu Anonymous’a göz dağı vererek “DDos yapmaktan başka bir halt yiyemeyen bebe takımı anoncular biz hala buradayız unutmayın” uyarısında bulundu.

ANONYMOUS TÜRKİYE’YE SALDIRMAYA DEVAM EDİYORDU

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye saldırma kararı alan ve ilk olarak nic.tr ile başlayan saldırılar Anonymous tarafından gerçekleştirilmeye devam ederken, sizlere bu saldırıları detaylı olarak duyurmuştuk. Saldırılar DDOS ve index olarak devam ederken, siber güvenlik uzmanları Twitter’da tweet atmaktan başka bir şey yapılmadığı görüldü.

Yaklaşık olarak 10 gündür siber saldırılara devam eden Anonymous, Türkiye’deki 420 bin .tr uzantılı web sitelerine saldırmaya devam ediyor. 14 Aralık tarihinde başlayan saldırıların ardı arkası kesilmezken, ODTÜ bağlantılı nic.tr saldırılara karşı koymak için güvenlik çalışmalarına devam ediyor. 

anonymous-cyber-warrior

ANONYMOUS WEB SİTESİ HACKLENMİŞTİ

Anonymous elini kolunu sallayarak saldırılara devam ederken, Türkiye Siber Güvenlik ekiplerinin sadece Twitter’dan tweet atması açıkçası bizim de zorumuza gitti. Ancak dün sahneye çıkan Cyber Warrior olarak bildiğimiz Akıncılar grubu Twitter hesaplarından Anonymous’a göz dağı verdi ve daha önceki hacklemiş oldukları web sitesini ve indexini paylaştı.

Siteye ulaşmaya çalıştığınızda Akıncılar tarafından atılan indexte “Biz TÜRKİYE’yiz, Biz AKINCILAR’ız.. bu logo sizlere daha çok yakıştı, Dünya’ya kafa tutmak sizin neyinize ? Kendinizi OSMANLI’mı sandınız ? Size daha önce de Dünyaya kafa tutamayacağınızı öğrettiğimiz gibi, şimdi de Sosyal olamayacağınızı öğrettik… Hadi şimdi herkes köpek klübesine dönsün..” açıklamaları yer alıyor.

Ayrıca hacklenen bir diğer Anonymous web sitesi http://anonymoushackers.org Suspend yediği günden beri düzelmedi.

Akıncılar tarafından hacklenen Anonymous’a ait web sitesinin ekran görüntüsü:

anonymous-vs-cyber-warrior

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/cyber-warrior-akincilar-anonymousu-hackledi-2838/ linkinden 16.10.2021 11:10:28 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

6 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad