PC HocasıOyunDeathloop için Çıkış Fragmanı Paylaşıldı

Deathloop için Çıkış Fragmanı Paylaşıldı

  arctis 7+

Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici Arkane Lyon, Deathloop‘un çıkış fragmanını yayınladı.

Oyun, 14 Eylül’de PlayStation 5 ve Steam üzerinden PC için çıkacak.

Deathloop, zaman öldüren insanları öldürmekle ilgilidir. Dünya tarihinin bir parçası olmaktan çok Dishonored’s Gristol’ün uzak geleceği gibi hissettiren bir tür alternatif 1970’lerde geçen film, serbest biçimli, birinci şahıs atış, suikast, hackleme ve büyücülük karışımıdır. araçlarla denemeler yapın ve hedefleri, karanlık çökmeden önce hepsini katledebilmeniz için manipüle edin.

Deathloop, zaman öldüren insanları öldürmekle ilgilidir. DüBaşrolde, gizemli bir kadın tarafından hacklenerek öldürüldükten kısa bir süre sonra, AEON adlı hedonist bir Bond film organizasyonu tarafından işgal edilen, zamana bağlı bir Arktik adasında uyanan, iri yarı bir hafıza hastası Colt Vahn var. Adanın hiç bitmeyen cinayet partisini hareket halinde tutan dalgalanan Anomali’yi geri almak için Colt, dört ayrı yükleme alanına başkanlık eden sekiz “Vizyoner”i öldürmeli ve bu da adanın gömülü sırlarını kazmayı ve kademe kademe katletmeyi içermektedir.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/deathloop-icin-cikis-fragmani-paylasildi-117888/ linkinden 02.12.2021 04:12:38 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad

Banner