PC HocasıOyunDeliver Us Mars Çıkış Tarihi Açıklandı! Fiyatı Nasıl?
Deliver Us Mars

Deliver Us Mars Çıkış Tarihi Açıklandı! Fiyatı Nasıl?

   

Deliver Us The Moon oyununun devamı niteliğinde olan Deliver Us Mars için beklenen haber geldi. Oyunun çıkış tarihi açıklandı ve ön sipariş için istenecek olan fiyatı da netlik kazandı.

KeokeN Interactive tarafından geliştirilen ve yine Frontier Foundry tarafından yayıncılığı yapılacak oyun Eylül ayında gelecek.

Deliver Us Mars Nasıl Bir Oyun?

Yapılan açıklamaya göre oyun 27 Eylül 2022 tarihinde bizlerle olacak. Nvidia DLSS teknolojisini ve ışın izleme gibi teknolojileri de destekleyecek olan oyun, adından da anlayacağınız gibi Mars yüzeyinde geçecek.

ARK koloni gemilerini kurtarmak ve insanlığın kaderini belirlemek için göreve atılacağız.

Bir yandan ARK gemilerini ararken bir yandan da zorlu Mars şartlarıyla başa çıkmaya çalışacağız. Tabii ki gizem ve gerilim dolu çok görev olacak.

Yayınlanan oyun içi videoya baktığımız zaman, hikaye dışında oyunun atmosferinin de dikkat çekeceğini görüyoruz. Gezegen dokusunun başarılı bir şekilde verildiği modeller, oldukça gerçekçi yıkıntılar, kendine çeken bir uzay atmosferi ve çok daha fazlası sunuluyor.

27 Eylül tarihinde çıkış yapacak oyun için ön sipariş sürecinin başladığını da hatırlatalım.

Yapımın Steam üzerinden ön siparişleri başlamış ve çok cüzi bir miktar indirim yapılmış.

Fiyatlara baktığımız zaman asıl fiyatı 140 TL olduğunu fakat şu an için %10 indirimin sunulduğunu görüyoruz. Sistem gereksinimleri gibi diğer detaylar ise henüz açıklanmış değil. Oyunun Steam sayfasını da şuraya ekliyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/deliver-us-mars-cikis-tarihi-aciklandi-fiyati-nasil-128581/ linkinden 28.06.2022 15:06:41 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video