Diablo 4

Diablo 4 için Türkçe Dil Desteği Müjdesi Geldi

  Google News

Açık beta, kapalı beta derken Diablo 4 için süreç daraldı. Uzun süredir beklenen oyun 6 Haziran 2023 itibariyle tüm platformlar için çıkış yapacak. Şu sıralar ön siparişleri de açılan oyundan, güzel haberler de gelmeye devam ediyor. Son gelen haber ise biraz daha bizleri ilgilendiriyor.

Diablo 4 Türkçe Dil Desteğiyle Çıkıyor

Oyunun ön siparişleri için açıklamaların yapıldığı sırada Genel Müdür Rod Fergusson, videolu bir mesajla beraber oyunun Türkçe dil desteğine sahip olacağını açıkladı.

Rod Fergusson tarafından yapılan açıklamada; “Diablo IV’te Türkçe dil desteğini sağlayacağımızı duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Korunak’ta görüşmek üzere!” ifadelerine yer verildi.

Bu arada oyunun çıkış fragmanının yayınlandığını da belirtmiş olalım. 6 Haziran 2023 tarihinde çıkış yapacak yapımı şu sıralar sipariş edebiliyorsunuz.

Oyun PC, Xbox Series X ve Series S, Xbox One, PS5 ve PS4 için çıkış yapacak bunu da hatırlatmış olalım. Erken erişimle yapıma ulaşmak ve ön siparişleri vermek isteyenler için şuraya resmi sayfanın linkini de ekliyor olacağım.

Standart versiyon, Digital Deluxe versiyon ve Ultimate versiyon olmak üzere 3 ayrı versiyon seçeneği var.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video