PC HocasıFotoğraf MakinesiDJI Osmo Profesyonel Kamera Satışta

DJI Osmo Profesyonel Kamera Satışta

 

Profesyonel Drone üreticisi DJI, yeni kamera üretimine geçiş yaparak DJI Osmo kamera üretimini piyasaya sundu. DJI Osmo‘nun detayları teknik özellikleri ve piyasa satış fiyatı haberimizde.

Son zamanlarda teknolojik gelişmelerin başında gelen Drone’ların en ünlü üreticisi DJI gök yüzünden görüntüleri bize aktararak eşsiz deneyimler sunuyor. Ancak artık bu deneyimi havada yerine karada da gerçekleştirme kararı aldığı gibi, DJI Osmo isimli cihazda 4K Zenmuse X3 kamerası yer alıyor.

Üç açılı gimbal üzerinde oturan bu kamera çok yüksek kalitede video ve görüntüler çekmenizi sağlıyor. Ekstra aksesuarları sayesinde farklı yerlere bağlantı sağlayabilir ve aksiyonları kolayca alabilirsiniz.

dji-osmo-kamera
YÜKSEK KALİTE VE TEKNİK ÖZELLİKLER

Sensör: 1/2.3 inç Sony Exmor R CMOS

Lens: 20 mm’lik f/2.8

Video Kayıt: 4096 x 2160 4K

FPS: 24 veya 30 FPS slow motion

Kamera: Üç algılı 12 MP kamera

Aktarım: Telefona Wi-Fi Canlı Görüntü Aktarımı

Brust Modu: 7 fotoğrafa kadar

Piyasa Satış Fiyatı: 2599 TL

dji-osmo

SEÇTİĞİNİZ MODA GÖRE ŞEKLE GİRİYOR

DJI Osmo çok geniş kontrollü seçenekler sunduğu gibi, Gimball sizin seçeceğiniz moda göre davranış gösteriyor. Örnek vermek gerekirse otomatik panorama modunu seçtiğinizde kendisini buna göre ayarlayarak kontrol edilebilirken, manuel seçeneği de var.

Göze batan en büyük kusuru suya dayanıklı yapıda olmaması. Üzerinde dahili Stereo mikrofon yer alırken, 3.5 mm’lik yuva ile harici ekleme şansınız da bulunuyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/dji-osmo-profesyonel-kamera-satista-3061/ linkinden 30.07.2021 09:07:27 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

  • Bunlar da aynı apple gibi marka parasını koyuyor fiyat tavan sonra bu cihazin maliyeti 500 tl bile yok

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement