PC HocasıOyunDoctor Who: The Edge of Reality Çıkış Tarihi Belli Oldu

Doctor Who: The Edge of Reality Çıkış Tarihi Belli Oldu

 

Geliştirici Maze Theory, Doctor Who: The Edge of Reality‘nin çıkış tarihini açıkladı.

Oyun, 30 Eylül‘de PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch ve PC platformları için çıkış yapacak.

Bu, Jodie Whittaker’ın başrolde olduğu Doctor Who: The Edge of Time’ın ilk olarak 2019’da vizyona giren yeni ve genişletilmiş versiyonudur. Gerçekliğin Kenarı, VR deneyimini yeni hikaye, yeni düşmanlar ve belki de en önemlisi burada yine David Tennant tarafından seslendirilen hayranların favorisi Onuncu Doktor ile bir toplantı ile “yeniden hayal ediyor ve genişletiyor”.

Oyunun tanıtım yazısında, “Bu heyecan verici birinci şahıs macerasında, bir ‘gerçeklik virüsü’ evrende hasara yol açarak geçmişi, bugünü ve geleceği çarpıtan zaman hatalarına neden oluyor.

Oyun hakkında

Evreni kurtarma arayışında Thirteenth Doctor’a (seslendiren Jodie Whittaker) katılın. Yol boyunca Tenth Doctor ile tanışın ve maceraya devam edin. (David Tennant tarafından seslendirildi).

Uzayda ve zamanda unutulmaz bir macera yaşayın, korkunç canavarlarla yüzleşin ve akıllara durgunluk veren bir gizemi çözün.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/doctor-who-the-edge-of-reality-cikis-tarihi-belli-oldu-116090/ linkinden 25.09.2021 23:09:07 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad