PC HocasıPCDönen Ekranı ile Lenovo Yoga AIO 7 all-in-one Bilgisayar Tanıtıldı!

Dönen Ekranı ile Lenovo Yoga AIO 7 all-in-one Bilgisayar Tanıtıldı!

 

Lenovo bugün, CES 2021’de yenilikçi bir döner ekrana sahip yeni Lenovo Yoga AIO 7‘yi duyurdu. Bu yeni hepsi bir arada masaüstü bilgisayarın en önemli özelliği, ince çerçeveli ekranı yataydan tam dikey konuma döndürmenize olanak tanıyan döndürülebilir menteşesidir.

Ayrıca, özelleştirilmiş konfor için görüntüleme açısını tamamen düzten 20 dereceye kadar eğebilirsiniz. Kablosuz döküm donanımı ile, masaüstünüzü açmanıza gerek kalmadan bir tabletten veya akıllı telefondan ekranı uzaktan etkinleştirebilirsiniz. Gelecekte Lenovo, çevrimiçi şovları doğrudan ekranınızda görüntüleyerek onu 4K akıllı TV’ye dönüştürmenize de izin verecek.

Teknik özellikleri

  • Çekici, yumuşak dokulu bir tasarıma sahip, kullanıcıya dönük JBL Harman sertifikalı stereo hoparlörler, ekran dikey olarak döndürüldüğünde bile güçlü, sürükleyici ses sağlamak için dikkatlice dönen ekranın altına yerleştirilmiştir.
  • Masaüstünün Bulut Grisi ve Ay Beyazı tonlarının karışımındaki minimalist tasarımı, bu merkez parçayı her ev ofisi veya yaşam alanı için çağdaş ve hafif tutuyor.
  • Kablosuz klavye, fare ve çıkarılabilir üstte yerleştirilmiş 5M web kamerası gibi renk uyumlu ve paketlenmiş aksesuarları temiz hatlar sağlıyor.
  • Dizüstü bilgisayarınızı Yoga AIO 7 ile şarj edebilirsiniz ve dosyaları tek bir kabloyla aktarabilirsiniz, ayrıca büyük yaratıcı görevleri yerine getirirken depolamayı paylaşmak için bağlıyken dizüstü bilgisayarınızdaki dosyaları sürükleyip bırakın.
  • Yoga AIO 7, göz kamaştırıcı görseller için hem yüzde 99 DCI-P3 hem de yüzde 99 Adobe RGB renk standartlarını destekleyen 27 inç 4K IPS ekrana sahip dünyanın ilk hepsi bir arada masaüstü bilgisayar ekranıdır.
  • Masaüstü, AMD Ryzen 7 4800H İşlemci ile güçlendirilmiş ve bir NVIDIA GeForce RTX 2060 GPU ile desteklenmiş durumda.

Fiyatı

Lenovo Yoga AIO 7 (Çin’de Yoga 27 olarak da adlandırılıyor) şu anda yalnızca Çin’de mevcut durumda. Lenovo, 1599 $ ‘dan başlayarak Şubat 2021’de Kuzey Amerika dışındaki diğer pazarlara da getireceğini söylüyor.

Video