PC HocasıOyunYeni Doom Çıkış Videosu Yayınlandı

Yeni Doom Çıkış Videosu Yayınlandı

 

Eskilerin efsanevi oyunlarından birisi olan Doom yeni çıkış videosu ile ortalığı karıştırdı. Yeni DOOM videosunda grafikler ve senaryo yine beklenenden daha çekici ve yine aksiyon dolu. Detaylar haberimizde.

DOOM Ne Zaman Çıkacak ?

Yeni DOOM birkaç gün içerisinde hem Steam üzerinde hem de bir çok markette satışa çıkacak. Oyun çıkmadan önce yapımcıları id Software ve Bethesda, DOOM‘a ait yeni çıkış videosunu yayınladı. Videoyu izlerken özellikle 40.saniyeye dikkatli bakmanızı öneriyoruz.

Aşağıdaki videoya baktığımızda tamamen tek kişilik senaryo modunu görüyoruz. Oyunda yine meşhur yaratıklarımız ve “Boss” kavramı devam ediyor. 90’ların kokusunu almaya devam edeceğimiz yeni oyunda farklı öldürme şekilleri de mevcut. Multiplayer modunda ise harita editörü sayesinde isterseniz kendi haritanızı yapıp diğer oyuncular ile paylaşarak oynayabileceksiniz. Şuan için ön siparişte olan Doom, ilk olarak Xbox One platformunda yer alacak. 13 Mayıs tarihinde ise Playstation 4, PC ve Xbox One platformlarında yerini almış olacak. Yeni Doom’un yayınlanan çıkış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler!

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/doom-cikis-videosu-yayinlandi-21557-8266/ linkinden 28.07.2021 14:07:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

3 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video