PC HocasıHaberlerDriver Booster Pro programı bugün için ücretsiz

Driver Booster Pro programı bugün için ücretsiz

   

Uzun yıllardır sistemcilerin vazgeçilmezlerinden birisi olan Driver Booster Pro programı bugün için ücretsiz hale getirildi. Windows üzerinde kurulu olan olan program ve uygulamaları tarayarak güncel olmayanları otomatik güncelleyen Driver Booster Pro‘yu şimdi indirecek olursanız 1 yıl boyunca full sürüm olarak kullanabileceksiniz.

Bilgisayarlarımızın en büyük düşmanlarından olan driver güncelleyememe sorunu oyunlarda ve günlük kullanımda sürekli karşımıza çıkıyor. Güncel olmayan driverlar FPS anlamında adeta oyunları katledebiliyor. Aynı zamanda Windows üzerindeki program ve uygulamaların sağlıklı çalışmamasını sağlıyor. Iobit tarafından geliştirilen ve bugün ücretsiz olan Driver Booster Pro programı ile tüm bu sorunları otomatik olarak çözebiliyorsunuz.

Driver Booster Pro nasıl kurulur ?

Programı kurmak için aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz linke tıklayın ve programı indirin. Ardından winrar dosyasının içinde bulunan stup dosyasına tıklayarak kurulumu gerçekleştirin. Uygulama ilk açıldığında ücretsiz olacaktır. Full sürüme çevirmek için yine winrar dosyasının içinde bulunan metin belgesinde serial key bulunmaktadır. Bu keyi kopyalayarak programda bulunan ‘lisans gir’ seçeneğine tıklayıp aktif edebilirsiniz. Zaten aşağıdaki ekran görüntülerinde detaylı olarak anlattık.

Driver Booster Pro aktif olduktan sonra ‘tara’ diyerek sisteminizde yüklü olan tüm program ve uygulamalarınızı taratarak driver arama derdini ortadan kaldırmış oluyorsunuz. Sonrasında ise bilgisayarınıza güzel bir reset atın ve keyfiniz bakın. Uygulamayı indirmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Unutmadan tekrar hatırlatalım; Driver Booster Pro sadece bugün için ücretsiz olarak veriliyor.

 

 

 

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/driver-booster-pro-programi-bugun-icin-ucretsiz-18880/ linkinden 29.01.2022 17:01:32 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

9 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner