PC HocasıHaberlerDrone’lu Cadılar Bayramı Kutlaması

Drone’lu Cadılar Bayramı Kutlaması

   

Teknoloji’nin en çok tutulan ürünlerinden olan Drone‘lar bu sefer Cadılar Bayramı ile birleşerek ortaya güzel ve renkli görüntüler çıkartmış. Drone‘ların üzerine giydirilen çarşaflar ile hayalet süsü verilen bu konsept çok konuşulur.

DRONELAR İLE CADILAR BAYRAMI KUTLAMASI

Cadılar bayramı yüzyıllardır efsanevi olarak bilinen ve insanların sürekli bu günlerde değişik şekillere girerek eğlenmeye çalıştıkları etkinliklerden birisi. Ancak bu sefer Cadılar Bayramı bildiğimiz gibi değil bilmediğimiz gibi farklı bir konsepte bürünmüş.

Meşhur Drone’ların üzerlerine giydirilen kıyafetler ile “uçan cadılar” çok başarılı olmuş diyebilirim. Bu şekilde insanları korkutmaktan ziyade farklı bir hava katarak kutlamayı seçen New York halkı hayalet fırtınası estirerek kutlamalarını yaptı. İlgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

VİDEO

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/dronelu-cadilar-bayrami-kutlamasi-589/ linkinden 27.05.2022 21:05:45 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial