PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerKemerden Telefon Şarjı Artık Mümkün

Kemerden Telefon Şarjı Artık Mümkün

   

Telefonların bataryasını artık neremize bağlayacağımızı şaşırdık. Gelişen teknoloji ile birlikte artık kemerden telefonunuzu şarj edebilmeniz mümkün. Üstelik kemerinizin üzerinde bulunan aparata telefonunuzu taktıktan sonra yaklaşık 1 saat içerisinde bataryanızı dolu olarak alabiliyorsunuz.

KEMERLE ŞARJ NASIL YAPILIR ?

Teknoloji firmaları tarafından seri üretime geçirilen bu kemerler, ucunda bulunan girişi ile birlikte hızlı bir şekilde şarj etmeye başlıyor. Akıllı telefonların en çok bıkkınlık getirdiği noktalardan olan bataryalar ne yazık ki piyasanın şuan çok altında. Hal böyle olunca insanları farklı buluşlar yapmaya zorluyor.

Power Blank görevi gören ve her türlü seyahat, gezi, eğlence veya farklı ortamlarda aparatı ile telefonunuzu birleştirdiğinizde 1 saat kadar kısa süre içerisinde telefonunuzu şarj edebilme imkanı sunuyor.

Akıllı telefonlar için geliştirilen her sene bir özellik bataryalar için pek de geçerli olmadığı için kemerli bataryalar ilgi görmeye başladı. Genel anlamda bizde olumlu bulduk diyebiliriz.

ion-belt-3


1 SAATTE FULL ŞARJ!

Hem kemer, hem de PowerBlank görevi gören bu icadın içerisinde 3000 mAh özelliğinde şarj istasyonu entegre edilmiş. Telefonunuzun bataryası bitmek üzereyken kemerin üzerinde bulunan USB giriş portuna bağlayarak rahatlıkla şart etmeye başlayabiliyorsunuz.

Power Blank görevi gören bu kemerin şarjı bittiğinde ise kabloya ihtiyaç duymadan toka kısmında bulunan USB girişine bağlamanız yeterli oluyor.

ion-belt


SÜREKLİ ŞARJ EDİLEBİLİR Mİ ?

Kemere bağladığınız telefonun şarj olduğunu gösteren bir led panel mevcut. Telefonu şarja taktığınızda LG G2, G3 ve G4 modellerini tam 1,5 kere şarj edebiliyor. Fakat alıştıktan sonra sürekli olarak bu yöntemi kullanmanızı önermemekteyim. Çünkü telefonunuzun orjinal bataryasından ayrı bir cihazda şarj etmek, bu sefer telefonunuzun orjinal bataryasını öldürmeye başlayabilir.

Not: Bu kemer şuan için test aşamasında olup herhangi bir ülkede satışa çıkartılmış değil. Ülkemizde de ne zaman satışa sunulacağı konusunda bilgi verilmemiş.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/kemerden-telefon-sarji-artik-mumkun-582/ linkinden 27.05.2022 21:05:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial