PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerElektriğe Dönüşen Tekerlek GeoOrbital

Elektriğe Dönüşen Tekerlek GeoOrbital

 

Piyasada bulunan elektrikli bisikletlerin fiyatı malum cep yakmaya devam ediyor. Buna nazaran Kickstarter üzerinde başlatılan GeoOrbital isimli tekerlek normal bisiklet tekerleklerini elektrikli hale getiriyor. Elektriğe dönüşen tekerlek GeoOrbital hakkında detaylar ve video haberimizde.

Elektriğe Nasıl Dönüştürüyor ?

Normal bisikletlere takılan bu tekerlek, bisikleti otomatik olarak elektrikli hale getiriyor. 26 inç, 28 inç ve 29 inç tekerlere uyarlanabilen tekerleğin yaklaşık olarak 80 kilometre boyunca bisikletin maksimum 32 kilometre hız ile hareket edebilmesini sağlıyor. Ayrıca tekerlek üzerinde bulunan USB girişi sayesinde her çevirdiğiniz pedal ve fren hareket size şarj olarak geri dönüyor. Sunulan mükemmel özellikler ve geri dönüşüm imkanı ile piyasada satışa çıkmaya hazırlanan GeoOrbital’in tek olumsuz yanı tekerleği taktıktan sonra 7 kilo kadar yük artışının olması.

Kickstarter üzerinde başlatılan projede şuanda GeoOrbital‘e 255 bin 972 dolar bağış yapıldı. Tekerleğe sahip olmak istiyorsanız eğer en az 649 dolar bağış yapmanız gerekiyor. Geliştirici kişiler tarafından ürünün en geç Kasım ayında gönderimlere başlanacağı belirtiliyor. Aşağıdaki videodan projeyi detaylı olarak inceleyebilir ve izleyebilirsiniz.

 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/elektrige-donusen-tekerlek-geoorbital-21541-8136/ linkinden 04.08.2021 14:08:05 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

4 Yorum

  • 7. sınıfta bunu düşünmüştüm yapıp yarışmaya katılıcaktım fakat imkan yok 😛 tabi ben daha amatör bi şekilde dinamoların mantığını kullanarak yapıcaktım ama neyse

  • yenilikçi kardeşlermize teşekkür ederiz artık arabalardada uygulanması gerekiyor

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement