PC HocasıHaberlerEn İyi Torrent Sitesinden Birisi Olan BitSnoop Kapanıyor

En İyi Torrent Sitesinden Birisi Olan BitSnoop Kapanıyor

   

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcı her gün Torrent sitelerini kullanıyor. Ancak bu BitSnoop için artık geçerli olamayacak. En iyi torrent sitelerinden birisi olan BitSnoop artık kullanıcılarına veda edeceğini duyurdu.

1 Nisan Şakası Sanıldı

Dünya genelinde 10 yıldır hizmet veren BitSnoop, 1 Nisan tarihinde yayınlamış olduğu bildiride kapanacağını açıkladıktan sonra kullanıcılar olayı ‘şaka’ olarak algıladı.Fakat işin ciddi durumda olduğunu bir kaç gün sonra kavrayabildiler.

2008 yılında kurulan ünlü torrent sitesi Bitsnoop böylece 10 yıllık çalışmasının da sonuna gelmiş oldu. Site tarafından yapılan açıklama ise şu şekildeydi: ‘İyi bir yolculuktu. Fakat her güzel şeyin bir sonu var. Bizleri var ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Hepinizi özleyeceğiz. Muhteşemsiniz, muhteşem kalmaya devam edin.’ denildi.

Site yaptığı açıklamanın hemen ardından ise bugüne kadar toplanan tüm verilerin Zooqle isimli bir arama motoruna devredeceklerini açıkladı. Bitsnoop kapandıktan sonra ise bir torrent sitesine daha veda edilmiş olacak. Site hangi nedenden dolayı kapandığını açıklamazken, işin içerisinde CIA olduğu iddialar arasında yer alıyor.

Şuanda zaten Bitsnoop.com web sitesine girdiğinizde sizleri mesaj karşılıyor. 30 saniye içerisinde de Zooqle adlı arama motoruna yönlendiriyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/en-iyi-torrent-sitesinden-birisi-olan-bitsnoop-kapaniyor-21380/ linkinden 29.01.2022 14:01:19 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner