PC HocasıOyunEpic Games, 4 Hafta Boyunca İddialı Oyunlar Verecek

Epic Games, 4 Hafta Boyunca İddialı Oyunlar Verecek

   

Epic Games için yeni bir indirim dönemi başladı. Mega indirim dönemi olarak geçen bu yeni indirim dönemi hakkında yakın zamanda bir paylaşım yaptık ve detayları paylaştık. Oyunlarda gerçekten güzel indirimler var.

Fakat asıl dikkat çeken bir nokta var. O da bu dönem içerisinde firmanın vereceği ücretsiz oyunlar.

Epic Games, Çok İddialı Oyunlar Verecek

İndirim dönemi boyunca her hafta Perşembe günü Epic Games, iddialı bir oyunu ücretsiz olarak sunacak.

Bu haftanın oyunu Borderlands 3 olmuştu hatırlayın. Firma indirim dönemi bitene kadar iddialı oyunlar vermeye devam edecek.

Kaçırmayın: Dev Oyun İndirimleri Başladı

İndirim süreci içerisinde her hafta Perşembe günleri kasa açılacak ve gizemli bir oyun ücretsiz olacak.

Bu haftanın oyunun da 26 Mayıs tarihinde açıklandığını göreceğiz. Hangi sürpriz yapımın verileceği konusunda bilgimiz yok ama sitede sayacın çoktan başlamış olduğunu görüyoruz.

Epic Games

İndirimden hangi oyunları almayı düşünüyorsunuz bilemiyorum ama benim önerim verilecek ücretsiz oyunları kaçırmayın.

Zaten Epic Games indirimlerini ve oyun kampanyalarını takip ediyorsanız, zengin bir oyun kütüphanesine sahip olmuşsunuz demektir. Platform, GTA 5 yapımından tutun da Prey yapımına kadar birçok oyunu ücretsiz olarak sundu.

Bu arada her hafta ücretsiz oyunlar yayınlandığı zaman, sitemizde yer vereceğimizi de belirtelim. Takipte kalmayı unutmayın.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/epic-games-4-hafta-boyunca-iddiali-oyunlar-verecek-127591/ linkinden 28.06.2022 15:06:08 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video