reklam
Ana SayfaOyunF1 2020’den ilk oynanış videosu geldi

F1 2020’den ilk oynanış videosu geldi

Formüla 1 yarışlarının hissiyatını oyuncuların güzel bir şekilde hissetmesini sağlayan F1 serisinin yeni oyunu F1 2020 oyunu için ilk defa bir oynanış videosu paylaşıldı. Bu videoda bizleri karşılayan pist ise Hollanda’da bulunan Zandvoort pisti.

F1 2020 oyunu nasıl olacak ?

F1 2020 oyununun nasıl olacağını merak eden oyuncu sayısı oldukça fazla. Kısaca anlatmak gerekirse oyuna bu yıl ilk defa takım yönetimi modu getirilecek. Bunlardan ayrı olarak oyuna Hollanda’da bulunan Zandvoort pisti de eklendi.

F1 2020 için yayınlanan oynanış videosuna baktığımızda ise Zandvoort pistini detaylı bir şekilde görüyoruz. Yapımcılarında büyük bir emekle hazırladığı bu geleneksel pist birçok oyuncunun ilk tercihi olacak diyebiliriz.

Iron Man VR Oyununun Çıkış Tarihi Açıklandı

Yapımcı firmanın ise bu pist için oldukça detaylı çalıştığını söylemek yanlış olmaz sanırım. Pist, bazı kısımlarda 18 derecelik bir eğime, düz bir alana ve bol bol kavisli yollara sahip.

Oyun 10 Temmuz tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Stadia ve PC için çıkış yapacak. Eğer sizde oyun hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz buradan daha önce yazdığımız yazıya ulaşabilirsiniz. F1 2020 oyununun oynanış videosunu ise sizler için yazımızın sonuna ekliyoruz.

Etiketler

Yazar Hakkında

Fatih BULUT

Fatih BULUT

Araştırma yapmayı seven,teknoloji düşkünü bir genç. Aynı zamanda öğrenci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz