PC HocasıSosyal MedyaFacebookFacebook Reels Kullanıma Sunuldu!

Facebook Reels Kullanıma Sunuldu!

   

Meta, sosyal medya devlerinden Facebook’un yeni özelliği olan Reels ya da bir diğer adıyla Facebook Reels özelliğini dünya çapında kullanıma sundu. Artık 150’den fazla ülkedeki Facebook kullanıcıları hem Reels paylaşımı yapabilir hem de Reels videolarında reklam göstererek para kazanabilirler.

iOS ve Android işletim sistemlerine sahip kullanıcılar artık Facebook Reels’ın keyfini çıkarabilir ve şirket içerik oluşturucuların Facebook Reels’lerden para kazanmalarına yardımcı olmak için yer paylaşımlı reklamlar için yaptıkları testleri genişlettiklerini resmi olarak duyurdu.

Facebook Reels ile para kazanabileceksiniz.

Facebook’ta ki içerik üreticiler, paylaştıkları Reels videolarından para da kazanabilecekler. “Yer Paylaşımlı Reklamlar” olarak adlandırılan bu sistemde iki farklı reklam gösterim seçeneği olacak; bir tanesi paylaşılan Reels videosunun altında yarı şeffaf bir banner reklamlar ve bir diğeri ise içerik oluşturucuları tarafından herhangi istedikleri bir yere yerleştirilebilen etiket reklamlar. Böylelikle içerik oluşturucuların reklam gelirlerinden bir kısmını kazanabilecekler.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/facebook-reels-kullanima-sunuldu-123964/ linkinden 27.05.2022 14:05:43 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial