FIAT Egea

Yarısı Şimdi Yarısı Seneye: FIAT Egea Ailesi için Mart Kampanyası Duyuruldu

  Google News

Şu sıralar sıfır otomobil modellerinde çok fazla kampanya göremez olduk. Zaten sıfır araçlara ulaşmak çok mümkün değil. Mevcut stok sorunları devam ediyor. Daha ne kadar da devam edecek bilemiyoruz. Bir yandan stok sorunlarının çözüleceği günleri beklerken bir yandan da çok nadir sunulmaya başlayan sıfır araç kampanyalarını da takip eder olduk. İşte böyle bir kampanya haberi de FIAT cephesinden geldi. FIAT Egea yarısı şimdi yarısı 1 sene sonra kampanyası başladı.

FIAT Egea Ailesinde Yarısı Şimdi Yarısı Seneye Kampanyası Nasıl Bir Avantaj Sağlıyor?

Kampanyaya baktığınız zaman 0 km 2023 model yılı FIAT Egea ailesinin tüm modelleri için geçerli olduğunu görüyoruz.

Tek tek model belirtilmemiş ama kampanyada net olarak “Egea ailesi” ifadesini görüyorsunuz. Sunulan kampanya kapsamında aracı alırken yarı fiyatını peşin, geri kalan yarı fiyatı ise 1 sene sonra ödüyorsunuz.

FIAT Egea

Kampanyanın kredi koşullarına ve araç fiyatına göre değişim gösterebileceği de belirtilmiş durumda. Paylaşılan sayfaya baktığımız zaman kampanya geçerlilik tarihinin ise 2 Mart 2023 ile 3 Nisan 2023 arasında olduğunu görüyoruz. Yine detaylı bilgi almak için resmi FIAT showroom’larının ziyaret edilebileceğini de belirtelim.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

1 Yorum

  • Hangi bayi sıfır araba veriyor da yarısını şimdi yarısını sonra ödeyeceğiz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video