reklam
PC HocasıOyunFIFA 20 Kariyer Modu Güncellemesi Yayınlandı

FIFA 20 Kariyer Modu Güncellemesi Yayınlandı

FIFA 20

EA Games’in en çok dikkat çeken oyunlarının başında gelen FIFA, geçtiğimiz ay FIFA 20 serisiyle oyuncuların karşısına çıktı. Eski seriye göre daha detaylı modlar ve sokak futbolu gibi artılar sunan yeni oyun, beraberinde bazı sorunları da getirdi.

İlk olarak oyun içi oynanış düzenlerinde bazı hatalar ortaya çıkmış ve EA Games bu hataları güncellemelerle gidermişti. Hemen sonrasında ise kariyer modunda dikkat çeken hatalar ortaya çıktı. Oynanışı doğrudan etkileyen bu hatalar için de güncellemeler geleceği belirtilmişti. Beklenen güncelleme haberi de sonunda geldi.

FIFA 20

FIFA 20 Kariyer Modu Yeniden Düzenlendi

Güncellemenin oldukça kapsamlı olduğunu belirterek başlayalım. Kariyer modunda yaşanan tüm hataların giderilmesine odaklanılan yeni sürümde, sorunlar büyük ölçüde çözülüyor. Sürüm notlarına bakarak, düzenlenen hataların şöyle olduğunu söyleyebiliriz:

  • Kariyer modunda yöneticilerin sebepsiz yere kovulmasına neden olan hata düzenlendi. Artık takım iyi sonuçlar aldığı sürece, yöneticilerde kovulma gibi bir durum yaşanmayacak.
  • Şampiyonlar ligi için düzenleme yapıldı.
  • İngiltere Kupası turnuvalarında yaşanan hatalar giderildi
  • Oyuncu transferlerinde yaşanan sorunlar giderildi ve transfer bildirim sistemi yenilendi.
  • Maç sonrası ve maç önü basın toplantılarında yaşanan soru hataları giderildi.
  • Oyundan atmaya neden olan hatalar giderildi.
Serious Sam 3: BFE Steam'de Kısa Süreli %90 İndirimde Kaçırma!

FIFA 20

Yayınlanan yeni güncellemenin genel olarak hataları da düzenlediğini söylemek yanlış olmaz. EA Games tarafından verilen bilgilere bakacak olursak, FIFA 20 için güncellemeler gelmeye devam edecek.

Etiketler

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

1 Yorum

  • FIFA 20 olmamış FIFA 19 daha sürükleyici daha tempolu bir oyun FIFA 20 de defans hatası çok fazla verilmiş. FIFA 20 ye 10 üzerinden 3 veriyorum. Yazık verdiğimiz paraya İnşallah güncelleme yapılır.

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz