reklam
PC HocasıOyunPUBG Mobile 0.15.0 Güncellemesi Yayınlandı!

PUBG Mobile 0.15.0 Güncellemesi Yayınlandı!

Mobil oyun sektörünün en fazla tercih edilen oyunlarından biri olan PUBG Mobile yeni bir güncelleme aldı. 100 milyondan fazla oyuncuya ev sahipliği yapan PUBG, oyuna eklediği oyun modları ve araçlarla oyuncuların daha şimdiden beğenisini kazandı.

PUBG Mobile’a yeni gelen modlara ve araçlara yakından bakalım. Şüphesiz ki oyuna eklenen helikopter oyuncuların en fazla beğeneceği yenilik oldu. Oyun içerisinde yer alan bölgelerden helikoptere binerek çatışmaya girebilirsiniz. Helikopter kullanan oyunculardan kormanıza gerek yok. Çünkü güncelleme ile eklenen ağır silahlar ile helikopter kullanan oyuncuları fazlasıyla sıkıntıya sokabilirsiniz. Bu bahsettiklerimiz Ağır Silah modunda geçerli olup diğer oyun modlarını kapasamamakta.

Ağır silah modu ile ölen arkadaşlarınızın kimlik kartını toplayarak iletişim kulesinden arkadaşınızı tekrar canlandırabilirsiniz. Bu yenilik ile oyun içinde ki hareketliliğin arttırılması amaçlanmış.

En geniş LoL Aphelios oynanış rehberi (Skill, itemler ve taktik)

Benzin Bidonları Artık Tehlikeli!

Bugün yayınlanan güncelleme ile oyunda yer alan binalara, konteyner gibi yapılara tırmanabiliyorsunuz. PUBG geliştirici ekibi benzin bidonlarında da değişiklik yapmış. Öyle ki son güncelleme ile benzin bidonlarına mermi ya da bomba attığınızda bu bidonları patlatabileceksiniz. 

Güncellemenin getirdiği en büyük yeniliklerinden birisi de hasar alan araçlarınızı tamir edebilmek oldu. Bu işlemi oyuna eklenen araç tamir sistemi ile beraber yapabiliyorsunuz. Eğer sizde yukarıda bahsettiğimiz yeniliklerden oyun içerisinde faydalanmak istiyorsanız Android ve iOS marketinden PUBG Mobile’ı indirebilirsiniz. 

 

Etiketler

Yazar Hakkında

Enes Değirmenci

Enes Değirmenci

Küçük yaştan beri teknolojiyle içli dışlı olan Enes, uzun zamandır da Pc Hocası için içerik üretiyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement