PC HocasıOyunFinal Fantasy IV Pixel Remaster Çıkış Tarihi Belli Oldu

Final Fantasy IV Pixel Remaster Çıkış Tarihi Belli Oldu

   

Square Enix, Final Fantasy IV’ün (Final Fantasy Pixel Remaster sürümü) iOS, Android ve PC için çıkış yapacak.

Oyun, 8 Eylül 2021 tarihinde belirtilen platformlar için çıkış yapacak.

Steam’de ayrıca ek şarkılar sunan geçici bir lansman indirimi ve ön sipariş promosyonu olacak. Final Fantasy Pixel Remaster serisindeki tüm girişlerde olduğu gibi, FFIV de bir dizi güncelleme içerecek. Tamamen yeni piksel sanatı ve yeniden düzenlenmiş bir film müziği olacak.

İnsanlar ayrıca bir müzik kutusu işleviyle müziği dinleyebilecek, bir galeride konsept sanatını görebilecek ve ana menüden dahil edilen bir bestiary üzerinden geçebilecekler. Square Enix, insanların RPG sırasında herhangi bir yerde tasarruf edebileceğini de doğruladı.

Bonus parçalara gelince, Square Enix iki duvar kağıdının yanı sıra ön sipariş şarkılarını da açıkladı. İnsanlar aşağıdaki üç müzik parçasının yeni versiyonlarını alacaklar.

Ön sipariş bonusları

  • Yeniden düzenlenmiş üç müzik parçası: “The Red Wings (Timelapse Remix)” – “Main Theme of Final Fantasy IV (Timelapse Remix)” – “Battle 2 (Timelapse Remix)”
  • İki adet duvar kağıdı.

Oyunun Steam sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/final-fantasy-iv-pixel-remaster-cikis-tarihi-belli-oldu-117074/ linkinden 08.08.2022 23:08:02 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video