reklam
PC HocasıOyunFortnite Chapter 2’de Can Sıkıcı Hata

Fortnite Chapter 2’de Can Sıkıcı Hata

Fortnite Chapter 2

Epic Games, Battle Royale oyunlarında yarışı bir tık ileri taşımış ve çok kısa bir süre önce Fortnite Chapter 2 serisini duyurmuştu. 10 sezon devam eden birinci bölümün, bir kara delik tarafından yok edilmesi sonrasında ikinci bölüme geçiş yapıldı.

Tahmini olarak yine 10 sezon devam etmesini beklediğimiz ikinci bölüm, belli başlı yeniliklerle beraber geldi. Dikkat çeken yenilikler arasında, gizlenme noktaları da vardı. Kullanıcıların çöp konteynırlarına ve saman balyaları içerisine gizlenmesi mümkün.

Fortnite Chapter 2 Saklanma Hatası

Gizlenme önemli bir artı fakat bu kısımda ciddi bir hata ortaya çıktı. Reddit üzerinden paylaşımlar yapan kullanıcılar, çöp konteynırına ya da saman balyalarına saklandıkları zaman, gizlendikleri yerden çıkarken aniden havaya fırlıyor.

Temtem Sistem Gereksinimleri

Fortnite Chapter 2

Hata nedeniyle kullanıcılar birden yerden yükselmeye başlıyor. Başlangıç noktasına gelindiği zaman ise karakter düşmeye başlıyor. Düştüğünüz zaman, yükseklik hasarı alıyorsunuz ve karakteriniz ölüyor. Yaşanan bu hata, sürekli olarak ortaya çıkan bir hata değil.

Her oyuncunun etkilenebileceği hata için Epic Games tarafından da herhangi bir açıklama gelmedi. Muhtemelen kısa bir süre sonra Fortnite Chapter 2 için bir güncelleme yayınlanacak. Öyle ki oyunda benzeri ufak tefek hatalar karşımıza çıkmıyor değil. Bunun için bir düzenleme gelecektir.  

Etiketler

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz