reklam
Ana SayfaOyunFortnite Dünya Kupası iptal edildi

Fortnite Dünya Kupası iptal edildi

Oyun dünyasında efsane mücadelelerin gerçekleştiği Fortnite oyunu için yapılacak olan Fortnite Dünya Kupası etkinliği koronavirüs salgını nedeni ile iptal edildi.

Fortnite Dünya Kupası nasıl gerçekleşecek ?

Bu turnuvanın nasıl yapılacağını merak edenler için üzücü bir haberimiz var. Maalesef Fortnite Dünya Kupası bu yıl tamamen iptal edildi. Fakat Epic Games, üçüncü taraf etkinlikleri çevrimiçi olması şartı ile destekleyeceklerini açıkladı.

Bu yıl iptal edilen etkinliğin 2021 yılında gerçekleştirilmesi planlanıyor. Fortnite Dünya Kupası neden çevrimiçi yapılmıyor sorusunu soranlar için konuyu kısaca özetleyelim.

Mafia Trilogy, Steam ve Epic Games üzerinde yerini aldı!

Bu etklinliğe birçok ülkeden oyuncu katıldığı için saat farkı nedeni ile etkinliğe katılan oyuncu sayısı normalin çok daha altında olacaktı.İkinci bir sebep ise oyuncuların internet problemi yaşama ihtimali oldu. Tüm bu ihtimaller ortaya çıkınca etkinliğin tamamen iptal edilmesine karar verildi.

Böylece koronavirüs salgını nedeni ile iptal edilen etkinlikler arasına Fortnite Dünya Kupası‘da katılmış oldu. Salgının en kısa sürede bitmesini dileyerek yazımızı sonlandırıyoruz.

Yazar Hakkında

Fatih BULUT

Fatih BULUT

Araştırma yapmayı seven,teknoloji düşkünü bir genç. Aynı zamanda öğrenci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement