PC HocasıOyunFortnite, Oyun içi Rift Tour Konserini Duyurdu!

Fortnite, Oyun içi Rift Tour Konserini Duyurdu!

 

Fortnite, nihayet “büyülü yeni gerçekliklere müzikal bir müzik yolculuğu” olan Fornite Rift Tour‘u resmen duyurdu. Rift Tour, 6 ile 8 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve Fortnite henüz resmi olarak onaylamasa da Ariana Grande olduğu varsayılan bir “rekor kıran süperstar”ı bu konserde sahneye çıkaracak.

Rift Tour’u kutlamak için 29 Temmuz – 8 Ağustos tarihleri arasında, etkinlik temalı ödüller kazanmanızı sağlayan bir dizi oyun içi görevler olacak. Mevcut ilk ödüller, Kozmik Sarılmalar Yükleme Ekranı, Rift-sterpiece Sprey ve Bulutlu Kitty İfadelerini içeriyor. Üç gün boyunca gerçekleşen beş seansla, görevlerden gelen temalı ödüllerin ötesinde sabırsızlıkla bekleyecek çok şey var. Her şeyi takip etmek için, neyse ki Fortnite, tüm tarihleri ve olup bitenleri kolayca takip etmenizi sağlayan yeni bir “Rift Tour sekmesi” tanıttı.

2 Ağustos’ta Epic Games, Rift Tour hakkında “daha büyük haberler” açıklayacağını paylaştı. Büyük ihtimalle Epic Games’in paylaşacağı haberlerde konserde Ariana Grande’nin ya da bir başka ünlünün olup olmayacağını öğrenebiliriz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/fortnite-oyun-ici-rift-tour-konserini-duyurdu-116386/ linkinden 26.09.2021 00:09:25 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad