PC HocasıOyunKena: Bridge of Spirits Ertelendi!

Kena: Bridge of Spirits Ertelendi!

 

Video oyun geliştiricisi Ember Lab, Kena: Bridge of Spirits‘in “oyunu tüm platformlarda aynı anda piyasaya sürmek” için 21 Eylül’e kadar ertelendiğini resmi olarak duyurdu. Ember Lab Ekibi Twitter üzerinden yaptığı bir açıklamada, “Ekip son derece sıkı çalışıyor ve mümkün olan en iyi deneyimi sağlamak için ekstra zamanın kritik olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Daha önce 24 Ağustos 2021 tarihinde piyasaya sürülmesi planlanan bu gecikme, Kena: Bridge of Spirits’in ilk kez ertelenişi değil. PlayStation’ın PlayStation 5 tanıtım etkinliğindeki ilk duyurusunun ardından, başlangıçta planlanan 2020 tatil sürümünden Ağustos 2021 için bir erteleme almıştı.

Ember Lab Ekibi, oyunculara şimdiye kadar oyuna verdikleri “muhteşem destek” için teşekkür etmeden önce, “Birçoğunuzun oynamaya istekli olduğunu biliyoruz ve ekip Kena’nın en iyi versiyonunu sunmak için çalışmaya devam ederken sabrınız için teşekkür ederiz” dedi.

Kena: Bridge of Spirits’te Kena’nın “hikaye odaklı bir aksiyon macerasında, keşif ile hızlı dövüşü birleştiren çarpıcı bir görsel estetiğe sahip” ünvanlı rolünü üstleneceksiniz. Rot adındaki sevimli yoldaşları, kullanmanız için çok sayıda ilginç yeteneğe sahipken, Kena: Bridge of Spirits, arkasında sadece iyi bir görünümden çok daha fazlasını barındırıyor gibi görünüyor.

Kena: Bridge of Spirits, Epic Games Store üzerinden PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC’ye özel zamanlı olarak 21 Eylül’de çıkış yapacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/kena-bridge-of-spirits-ertelendi-116362/ linkinden 26.09.2021 00:09:59 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad