PC HocasıOyunEpic Games’in Yeni Ücretsiz Oyunu Train Sim World 2!
Train Sim World 2

Epic Games’in Yeni Ücretsiz Oyunu Train Sim World 2!

 

Habere artık; “Gün geçmiyor ki Epic Games bir oyunu daha ücretsiz yapmasın” şeklinde girmem lazım. Firma Steam ile savaşa başladı başlayalı sürekli ücretsiz oyunlar vermeye başladı. Zaten sürekli ücretsiz oyunlar sunuluyor ama bazen çok ünlü yapımları da görüyoruz. İşte bunlardan birisi de Train Sim World 2 olacak.

Bugün ücretsiz olarak sunulacak olan oyunun, geçen haftanın ücretsiz oyunlarının süresi dolduktan sonra yani akşam 18:00’dan sonra ücretsiz olarak yayınlanması bekleniyor.

Kaçırmayın: Üst Düzey Web Kamerası Elgato Facecam Satışa Sunuldu!

Epic Games’te Train Sim World 2 Tamamen Ücretsiz Olacak

Oyunun 29 Temmuz yani bugünden 5 Ağustos tarihine kadar ücretsiz olarak sunulacağı açıklandı. Bu süre içerisinde yapımı aldınız ve kütüphaneye eklediniz. Artık ücretli olması sizi ilgilendirmiyor çünkü oyunu almış olacaksınız. Ömrü boyut sizde kalacak bir oyun olacak. Her hangi bir süre sınırı söz konusu değil.

Train Sim World 2

Biraz oyundan da söz edelim. Aslında çok fazla söyleyebileceğimiz bir şey yok çünkü ismi her şeyi anlatıyor. Geliştiriciliğini Dovetail Games’in üstlendiği yapım, detaylı bir tren simülasyon oyunu. Çok sayıda tren çeşidi var ve zorlu demir yollarında treninizi en iyi şekilde yönetmeye çalışıyorsunuz. Uzun soluklu ve eğlenceli bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.

Train Sim World 2

Sistem gereksinimlerini merak edenler için hemen aşağı onu da ekliyor olacağız. Ayrıca son bir detay olarak yapımın şu an Steam üzerinden 50 TL fiyatla satıldığını da belirtelim.

Train Sim World 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: AMD Ryzen 5 1500X @ 3.7 GHz ya da Intel Core i5-4960 @3.5 GHz
  • Ekran Kartı: AMD Radeon R9 270 ya da 2 GB Nvidia GeForce GTX 750 Ti
  • RAM: 8 GB
  • Depolama: 20 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7 service pack 1 64 bit ve üzeri

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: AMD Ryzen 7 1700 @3.8 GHz ya da Intel Core i7-4790 @ 3.6 GHz
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 480 ya da 4 GB Nvidia GeForce GTX 970
  • RAM: 8 GB
  • Depolama: 20 GB
  • İşletim Sistemi: 64 bit Windows 7 service pack 1 ve üzeri

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/epic-gamesin-yeni-ucretsiz-oyunu-train-sim-world-2-116354/ linkinden 26.09.2021 00:09:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad