PC HocasıOyunForza Horizon 5, Bazı Araçların Motor Seslerini Paylaştı

Forza Horizon 5, Bazı Araçların Motor Seslerini Paylaştı

 

Microsoft ve Playground Games, Forza Horizon 5 için yeni bir oynanış videosu yayınladı.

Bu oynanış videosunda bazı araçların modellemesi ve motor sesleri öne çıkıyor.

Forza Horizon 4, motor seslerini gerçekten önemseyen hayran kitlesinin bazılarına göre, oldukça kötü motor seslerine sahipti. Bu protestolar Playground Games’in duyması için yeterince yüksekti. Forza Horizon 5, Ses de ışın izlemeli olacak, 90 fps’de çalışacak. Motorunuzda bir değişiklik yaptığınızda veya bir yükseltme uyguladığınızda, onu gerçek zamanlı olarak duyacaksınız.

Işın izlemeli ses gerçek bir oyun değiştirici gibi geliyor: Bu, araç seslerinin çevredeki ortama göre dinamik olarak değişeceği anlamına geliyor. Trafik sesleri, örneğin bir kasabada, alt geçitte veya ovada olmanıza bağlı olarak değişecektir.

Ayrıca granüler hibrit döngü denen bir şey var. Forza Horizon 4’te araçların yalnızca %15’i için ortaya çıktı, ancak FH5’teki tüm araçlar için geçerli olacak. Bu teknoloji, oynatıcının nasıl sürdüğüne tam olarak tepki vermek için “binlerce küçük ses dosyasından” yararlanır.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/forza-horizon-5-bazi-araclarin-motor-seslerini-paylasti-115879/ linkinden 20.09.2021 13:09:31 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad