PC HocasıMobilMobil OyunFrostpunk Bu Yıl İçinde iOS ve Android için Geliyor

Frostpunk Bu Yıl İçinde iOS ve Android için Geliyor

 

Eleştirmenlerce beğenilen PC strateji oyunu Frostpunk,

Geliştirici 11 bit stüdyosunun bu yıl içerisinde Frostpunk’ın bir mobil sürümünün çıkış yapacağını duyurdu.

Oyun, Android ve iOS için çıkış yapacak. Ne yazık ki, resmi duyuru Frostpunk Mobile‘ın detaylı olarak ne olduğu konusunda tam olarak bilgiler yok. Yine de, 11 bit stüdyonun mobil bayilikleriyle ünlü Çinli geliştirici ve yayıncı NetEase ile birlikte çalıştığını söyleyebilirim.

Oyun, ilk olarak Nisan 2018 tarihinde PC için ve akabinde Ekim 2020’de PlayStation 4 ile Xbox One için çıkmıştı. Üç milyondan fazla satmayı başardı.

Ayrıca oyun, diğer platformlar için sürümlerde yer almayan bazı unsurları da içerecek. Geliştiriciler, diğerleri arasında Roguelike Adventure, Character Development veya Rare Animal Rescue Station’ı duyurdu. Ne yazık ki, bu yeni özelliklerin tam olarak ne olması gerektiği ile ilgili detaylı bilgi yok.

Muhtemelen ayrıntılar için uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız, çünkü 20 Mayıs 2021’de, yıllık Ürün Lansmanı etkinliği sırasında NetEase Games proje hakkında daha fazla bilgi verecek. Bu arada mobil versiyon, Frostpunk‘ın imza niteliğindeki oynanışını koruyacak.

Frostpunk Mobile hakkında detaylar geldikçe sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Bizleri takip etmeyi unutmayın.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/frostpunk-bu-yil-icinde-ios-ve-android-icin-geliyor-112849/ linkinden 12.06.2021 13:06:40 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video