Galaxy A23

Galaxy A23 için Beklenen One UI Güncellemesi Geldi

  Google News

Samsung’un en çok tercih edilen modellerinden biri olan Galaxy A23 için güzel bir gelişme yaşandı. Fiyat performans modelleri arasında yer alan akıllı telefon modeli, beklenen arayüz güncellemesini almaya başladı. Galaxy A23 için One UI 5.1 güncellemesi dağıtılıyor.

Güncelleme için detaylara geçeceğiz ama şunu belirterek başlayalım ki güncelleme belli bölgeler için dağıtıma başladı. Tüm cihazların yeni güncellemeyi alması biraz zaman alacak gibi duruyor. Güncelleme için detaylara geçelim.

Galaxy A23 için One UI 5.1, Yapı Numarasını da Değiştiriyor

Güncelleme şu an için Meksika, Brezilya, Peru, Bolivya, Arjantin, Şili, Panama ve Paraguay gibi ülkeler için yayınlanmış durumda. 1.3 GB gibi bir boyuta sahip olan güncellemenin beraberinde Nisan 2023 güvenlik yamalarını getirdiğini de ekleyelim.

Güncelleme sonrasında Galaxy A23 akıllı telefon modelleri için yapı numarası da A235MUBU2CWD1 olarak değişiyor. One UI 5.1 arayüzünü kullanmaya başlayan akıllı telefon, işletim sistemi olarak zaten Android 13 üzerinden yükselen bir model.

Galaxy A23

Bu nedenle One UI 5.1 sürümü zaten beklenen bir arayüz güncellemesiydi. Güncellemenin tüm Galaxy A23 modellerine ulaşması biraz zaman alacaktır. Diğer bölgeler için güncellemeler yayınlandığı zaman yine haberimizi bu yönde güncellemeye devam ederiz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video