Game Pass Mart 2023 Oyunları

Game Pass Mart 2023 Oyunları Hangileri?

  Google News

Her olduğu gibi bu ay da Microsoft, Game Pass abonelerine özel olarak sunulacak oyunları açıkladı. Fakat bu ay açıklanan liste biraz daha önemli. Zira Game Pass Mart 2023 oyunları arasında iddialı yapımlar var.

Fiyat açısından değerlendirecek olursak 700 – 800 TL bandında bir fiyatın sunulduğunu söylemek lazım. Sözü daha fazla uzatmadan açıklanan listeye ve verilen oyunların değerlerine bakalım.

Game Pass Mart 2023 Oyunları

Pakete baktığımız zaman bu ay 6 ayrı yapımın ücretsiz olarak sunulacağını görüyoruz. Oyunların içerisinde özellikle 3 yapım dikkat çekiyor. Dead Space 3, Dead Space 2 ve Civilization VI oyunlarından söz ediyoruz. Bu 3 yapımda şu an için gündemde olan yapımlar.

Zira Dead Space serisi için yeni bir Remake sürümü çıktı. CIV serisi için de yeni oyunun geliştirme aşamasında olduğu açıklandı. Yani sizin anlayacağınız Microsoft bu ay, gündemde olan yapımlardan ilerlemeye karar vermiş gözüküyor. Tüm oyunlar için listeyi de aşağı ekliyorum.

Game Pass Mart 2023 Oyunları

Verilecek Olan Oyunlar ve Steam Fiyatları

  • Ni no Kuni II Revenant Kingdom The Prince’s Edition – 21 Mart Tarihinden Sonra – Oyunun Fiyatı 238 TL
  • Civilization VI – 16 Mart tarihinden sonra – Oyunun Fiyatı 219 TL
  • Valheim – 9 Mart tarihinden sonra – Oyunun Fiyatı 100 TL
  • Dead Space 2 – 9 Mart tarihinden sonra – Oyunun Fiyatı 129 TL
  • Guilty Gear Strive – 7 Mart tarihinden sonra – Oyunun Fiyatı 90 TL

Game Pass Mart 2023 oyunları bu şekilde. Listeye yeni eklenen yapımların dışında 8 oyunun da kaldırılacağını hatırlatalım.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video