PC HocasıOyunGears 5: Hivebusters Yeni Hikaye Genişlemesi Geliyor

Gears 5: Hivebusters Yeni Hikaye Genişlemesi Geliyor

 

Tam olarak yeni bir oyun olmasa da Gears 5, Xbox Series X / S’nin gücünün en iyi vitrinlerinden biridir.

Önümüzdeki hafta The Coalition, yeni konsollarına egzersiz yapmak isteyenler için bazı yeni içerikler yayınlayacak.

Gears 5: Hivebusters genişlemesi, daha önce oyunun Kaçış modunda başrol oynamış olan Lahni, Keegan ve Mac’in yer aldığı yeni bir 3 saatlik artı kampanya ekliyor. Tüm Gears 5 kampanya içeriğinde olduğu gibi, Hivebusters da iki arkadaşa kadar kooperatif tarzında oynanabilir.

Hikaye genişleme ilk günden Xbox Game Pass Ultimate’a dahil olacak. Diğer oyuncular için 19,99 dolar ve Microsoft Store’da ise 129,00 TL’ye satılacak. Ek olarak Steam’de 32,00 TL’ye satılacak.

Gears 5 artık PC, Xbox One ve Xbox Series X / S’de mevcuttur. Hivebusters genişlemesi 15 Aralık’ta çıkış yapacak.

Hikaye içeriği:

Yeni Kovan Avcıları seferi genişletmesi ile Gears 5’e geri dönün. Gizli Kovan Avcıları programının bir parçası olarak ilk operasyonlarına çıkan Gears 5’in Kaçış modunun kahramanları Lahni, Keegan ve Mac olarak oynayın. Bir araya gelip “Scorpio Ekibi”ni oluşturan bu üçlünün bir Güruh kovanını yok etmek için çıktıkları intihar görevi, Sera’nın kurtuluşu ve kendi kurtuluşlarına giden tek yol olabilir.

Volkanik Galangi adalarında geçen 3 saatlik yeni bir seferin keyfini çıkarın. Adadaki lavlar ve kumlu plajlarda Güruh ve yeni bir ölümcül yırtıcı fink atıyor.

Nihai Yetenekler’i ilk defa bir sefer hikâyesinin geçtiği bir ortamda kullanın ve yükseltin.

En fazla 3 oyuncu ile oynanabilecek çevrimiçi iş birliğine dayalı mod.

Fragman video

Video