Halo Infinite 2021’in Sonbaharında Geliyor

  Google News

Geliştirici 343 Industries Salı günü bir blog gönderisinde, Microsoft’un ikonik franchise’ındaki bir sonraki oyun olan,

Halo Infinite‘in resmi olarak 2021 sonbaharında piyasaya çıkacağını duyurdu.

Oyunun başlangıçta Kasım ayında Xbox Series X / S ile birlikte piyasaya sürülmesi gerekiyordu. Ancak kısmen COVID-19 pandemisinin yarattığı zorluklar nedeniyle Ağustos ayında 2021‘e ertelendi. Microsoft bir ay veya gün belirtmediğinden, bu sonbahar 2021 dönemi, oyunun orijinal çıkış tarihinden itibaren bir yıl kadar gecikeceği anlamına gelebilir.

Microsoft, Temmuz Xbox Series X oyunları vitrini sırasında Halo Infinite‘in demosunu yaptı. Halo oyununu yaratmak için çok çalıştığını ve özellikle grafikleri araştırmak için biraz zaman harcadığını söyledi. Yaratıcı yönetmen Joseph Staten’e göre, tüm kampanya boyunca oynamak zaten mümkün, geriye kalan işin büyük bir kısmı, hataları düzeltme ve çok oyunculu modu üzerinde olduğunu velirtti.

“Gerçekten, Halo Infinite, zaman geçirmeyi sevdiğim ve hem tasarımcı hem de oyuncu olarak geri dönmekten heyecan duyduğum bir dünya. Tüm ekip adına sabrınız ve tutkunuz için teşekkür ederim. Yapabiliriz Önce Insider’ın önümüzdeki yılın sonlarına doğru uçması ve ardından 2021 Sonbaharında göndereceğimiz Halo Infinite macerasında bize katılmanızı beklemeyin.”

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video