PC HocasıHaberlerGece Netflix İzleyenlere Müjde: Uyku Zamanlayıcı Geliyor!

Gece Netflix İzleyenlere Müjde: Uyku Zamanlayıcı Geliyor!

 

Bölümün ortasında uyuyakalacak kadar bir televizyon programına hiç katıldınız mı? Genelde hepimiz yorgun bir günün akşamında keyif yapabilmek Netflix hesabımıza giriyor ve en sevdiğimiz diziye kaldığımız devam etmek istiyoruz ama genelde ilk bölümün sonlarında uyuya kaldığımız için dizi akıp gidiyoooor.

Endişelenmeyin: Netflix, Android’de belirli bir süre geçtikten sonra programı duraklatmanıza izin verecek bir zamanlayıcı özelliğini test ediyor. Netflix, yayındaki özelliği onayladı ve zamanlayıcı işlevi, oynatmayı 15, 30 veya 45 dakika sonra veya mevcut bölümünüzün sonuna kadar durdurmanızı sağlıyor. Bu özelliğe, video oynatmanın sağ üst köşesindeki bir zamanlayıcı düğmesinden erişilebilirsiniz.

Bu, arka planda bir televizyon şovunda uykuya dalmayı seven insanlar için faydalı bir özellik gibi görünüyor ve tıpkı Spotify gibi bir takım çevrim içi müzik dinleme platformundaki Uyku Modu özelliğine oldukça çok benziyor. Test şu anda Android’de dünya çapında birkaç kullanıcıyla sınırlıdır, ancak yeterince beğenilir ve sorunsuz çalışırsa, Netflix muhtemelen onu televizyonlara ve diğer cihazlara açık hale getirecek. Bununla birlikte, henüz ne zaman daha geniş bir kullanıma sunabileceğimize dair bir haber yok.

Video