PC HocasıOyunGeForce Now Paketleri için Yaz Kampanyası Başladı

GeForce Now Paketleri için Yaz Kampanyası Başladı

   

GeForce Now paketleri ülkemizde sürekli olarak değişiklik gösteriyor. Daha geçtiğimiz ay günlük paket bir süreliğine kaldırılmış ve bu ay geri gelmişti. Tam da okulların tatil olduğu şu dönemde bu kez yaz kampanyası haberi geldi.

Her paket için değil ama en çok satan abonelik paketleri için bir indirimin söz konusu olduğunu görüyoruz. Peki bu indirimler sonrasında paketlerdeki fiyatlar nasıl değişti?

GeForce Now Yaz Kampanyası Detayları

İndirimli bir şekilde satılan iki paket bulunuyor. Yaz fırsatı 3 aylık Premium paketi ve yaz fırsatı 1 aylık Premium paketi. İki paket arasında süre dışında bir değişiklik yok. Biri 1 aylık biri ise 3 aylık. Bu nedenle önce paketlerin özelliklerini bir verelim.

Bu paketlerde;

  • Öncelikli erişim
  • Sınırsız oynama ( 6 saatte bir oturum yenileme)
  • RTX Aktif

GeForce Now

Özellikleri bulunuyor. İndirimle beraber paketlerin fiyatlarına gelince onu da aşağı ekliyorum.

  • Yaz Fırsatı 3 Aylık Premium paketi – 240 TL yerine %25 indirimle beraber 180 TL
  • Yaz Fırsatı 1 Aylık Premium Paketi – 110 TL yerine %27 indirimle beraber 80 TL

Diğer paketler için herhangi bir fiyat değişikliği söz konusu değil. GeForce Now yaz fırsatından yararlanmak için son günün ise 30 Haziran olarak açıklandığını da belirtelim. Sonrasında fiyatlar eski haline dönecek.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/geforce-now-paketleri-icin-yaz-kampanyasi-basladi-128834/ linkinden 04.07.2022 22:07:27 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video