PC HocasıOyunGenshin Impact, 2.2 Güncellemesi

Genshin Impact, 2.2 Güncellemesi

 

Genshin Impact geliştiricisi miHoYo, oyunun 2.2 güncellemesi ‘Into the Perilous Labyrinth of Fog’u duyurdu.

Güncelleme 13 Ekim’de çıkış yapacak.

Genshin Impact2.2 sürümünün lansmanı ve 13 Ekim’de oyuna gelecek olan Into Perilous Labyrinth of Fog güncellemesi sayesinde oldukça büyük bir içerik eklenecek.

Stüdyo teknik direktörü Zhenzhong Yi’nin bir basın açıklamasında açıkladığı gibi, bu oldukça önemli bir güncelleme: Geliştirici, “Inazuma’nın son büyük adası olan Tsurumi Adası, sonunda 2.2 Sürümü ile Gezginlere açıldı. Ada yoğun sisle kaplandı ve oyuncular bu bölgeyi keşfederken kolayca kaybolabilir ve benzeri görülmemiş zorluklarla karşılaşabilir” diyor.

“Rifthounds ve Rifthound Whelps, sisin içinde gizlenen, sinsi bir saldırı başlatmayı bekleyen tehlikeli gizli canavarlardır. Bir saldırı bir karaktere çarptığında, tüm parti üyeleri ‘Korozyon’ durumundan etkilenir ve ne olursa olsun sürekli olarak HP kaybederler’ yeniden korumalı veya değil.”

Bunun gibi zorlu yeni mekaniklerin yanı sıra oyuncular, “Inazuma hikayesinde ilk kez sahneye çıkan popüler “düzeltici” Thoma’nın oynanabilir yeni bir karakter olmasını da sabırsızlıkla bekleyebilirler.

Geliştirici, “Sürüm 2.1’de ekibimiz, balık avlama oyunumuz için uyarlanabilir tetikleyicilerin kullanımını tanıttı” diyor. “Çubuğunuzu sarmaya başladığınızda, R2 tetiğini çekerken hattın gerginliğinin değiştiğini hissedebilirsiniz. Ayrıca bazı senaryolar, öğeler ve karakterler için dokunsal geri bildirim uyguluyoruz.”

Güncelleme fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/genshin-impact-2-2-guncellemesi-118889/ linkinden 28.10.2021 18:10:07 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad