reklam
Ana SayfaOyunGhost of Tsushima’nın Çıkış Tarihi Netleşti!

Ghost of Tsushima’nın Çıkış Tarihi Netleşti!

Ghost of Tsushima, Moğol ordusunun, Japonya ile arasındaki tek engel olan Tsushima Adasında yaşanan direniş olaylarını anlatıyor. Oyunun barındırdığı senaryonun, Samuray Jin Sakai’nin etrafında gelişmekte olduğunu anlıyoruz.

Ghost of Tsushima, PlayStation 5 tanıtılıp satışa sürülmeden, PlayStation 4 için gelen güzel senaryoya sahip, son bir kaç oyundan birisi olarak görülebilir. Oyun, 17 Temmuz 2020’de oyunculara sunulacak ve şuan PlayStation Store üzerinden 429,00 ₺ fiyat ile ön sipariş sürecinde.

Oyun, keşfedilmesi gereken ve mükemmel tasarlanmış bir açık dünyayı bizlere sunuyor. At sürerek bir yerden bir yere daha hızlı gidebilir ve yüksek kayalara tırmanmak için kancanızı kullanabilirsiniz.

Ghost of Tsushima'daki müttefikler oyuncuların karşılaştığı durumlarla nasıl başa çıktıklarına tepki verecek!

Bir çok yan görev bulunması, oyunun başında geçireceğiniz süreyi oldukça arttıracaktır. Oyun içerisindeki diğer karakterler ile etkileşime geçebilirsiniz. Düşmanlarınıza pusular kurabilir, teke tek düello teklif edebilir ya da kaçmalarına izin verebilirsiniz.

Oyunun açık dünya özelliği ile ön plana çıktığını söylemiştik. Grafik kalitesi ve sahip olduğu etkileyici senaryo açısından da güçlü olduğunu hesaba katarsak, PlayStation 4 için çok satanlar listesine girecek gibi duruyor.

Eski nesil savaşlara merakınız ve bir parçada olsa tarihe ilginiz varsa, Ghost of Tsushima size ilaç gibi gelecek demek, yanlış olmaz.

Oyundan İlk Görüntüler

Hikaye Tanıtım Videosu

Oynanış Videosu

Yazar Hakkında

Mehmet Can ALVAR

Mehmet Can ALVAR

Herkes gibi onlardan değil, kendi kendine olan birisi. Siber güvenlik alanında çalışmalar yapan BTK Akademi öğrencisi.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement