PC HocasıOyunPlayStation 4 İçin En İyi Ücretsiz Oyunlar!

PlayStation 4 İçin En İyi Ücretsiz Oyunlar!

 

Covid-19’un tüm dünyayı etkilemesi ile birlikte hepimiz, evlerimizde kendi karantina ortamımızı kurduk. Evde bulunduğumuz süre boyunca, bu durumdan etkilenen herkes farklı uğraşlar keşfetti.

Karantina sürecinde oyun oynamayı tercih edenler için, PlayStation 4’ün en iyi ücretsiz oyunlarını derledik. Yeni oyunlara para vermek istemiyorsanız, bu liste çok işinize yarayacaktır. Daha fazla vakit kaybetmeden listemize geçelim.

Destiny 2

Destiny 2 geliştiricisi Bungie, Activison’dan ayrılıp bağımsız bir geliştirici olarak yoluna devam etmeyi seçmişti. Geliştiricinin amiral gemisi olarak tasarladığı Destiny, tanıtım amacıyla oyuncuların ücretsiz erişimine açık durumda.Oyunun hikaye, PvP, PvPvE ve Gambit modlarını ek ücret ödemeden, PlayStation 4 üzerinden oynayabilirsiniz.

Fortnite: Battle Royale

Epic Games tarafından geliştirilen Fortnite, grafiklerinden dolayı çoğu zaman, “çocuk oyunu” damgası yemekten kurtulamasada gayet iyi tasarlanmış bir oyun. Fortnite’ın Battle Royale moduna ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz. Oyun içerisindeki farklı karşılaşma modları sıkılmamanız için tasarlanmış duruyorlar.

Oyun sezonlarının gecikmeler ile gelmesi, oyuncu cephesinden şikayetlere sebebiyet verse de, Epic Games işini tüm platformlarda iyi yapıyor diyebiliriz. Fortnite’ı PlayStation dışında, Xbox, İOS, Android ve PC platformlarında da oynayabilirsiniz.

Smite

League of Legends veya Dota 2 gibi moba oyunlarından hoşlanıyorsanız ve PlayStation için bir alternatif arıyorsanız, Smite iyi bir seçenek olacaktır. Mitoloji tabanlı bir oyun olması sebebiyle, mitoloji tarzı oyunları seven oyuncular için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

Paladins

Eğer Overwatch’un PlayStation fiyatından memnun değilseniz, bu oyun isteklerinizi karşılayacaktır. Overwatch’a alternatif olarak gösterilen Paladins, gayet başarılı bir oyun. İlk çıktığında sadece 8 kahraman ile oynayabiliyor olmak, oyuncuları rahatsız etmiş olsa da yeni güncellemeler ile yeni kahramanlar da oyuna eklenmiş durumda. Rekabetçi oyunlardan hoşlanıyorsanız, Paladins iyi bir seçenek diyebiliriz.

Apex Legends

Apex Legends, Respawn Entertainment tarafından geliştirilmekte . Fortnite’ı çizgi film olarak görenler için Apex Legends gayet iyi bir seçim olacaktır. Battle royale tarzında olan oyunların farklı bir boyutu diyebiliriz. Siz de gelecekten gelen bir oyun oynamak istiyorsanız, Apex Legends’i PlayStation kütüphanenize vakit kaybetmeden ekleyin.

PlayStation 5’in satışa sunulmasının ardından, PlayStation 4 oyunlarının ciddi oranda indirime gireceğini söyleyebilirim. PlayStation Store üzerindeki oyunlar ya da kutu ile satılan oyunlar şuan çok pahalı durumdalar.

Bir aciliyetiniz bulunmuyor ise şu anda oyun almanızı tavsiye etmiyorum. Almak isteyenler için ise bir ay sonra beklenen fiyat indirimlerini takip etmek faydalı olacaktır. Daha yeni listelerle görüşmek üzere, keyifli oyunlar.

Yazar Hakkında

Mehmet Can ALVAR

Herkes gibi onlardan değil kendi kendine olan birisi.

8 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video